Header Ads

Wolfteam nakit yüklemek..


“JoyGame yine yaptı yapacağını” dedirtecek bir fırsat ile yine karşınızdayız. Çok seveceğiniz bu sistem ile JoyPara kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken markaların anketlerini doldurmak, bir siteye üye olmak veya arkadaşlarınızı bir siteye davet etmek. Gördüğünüz gibi JoyPara’yı bedava almak çocuk oyuncağı. SponsorPay ile başladığımız bu sisteme Matomy’ı da kattık. Böylece daha çok bedava JoyPara kazanma fırsatınız olacak.


SPONSORPAY 


• Sponsorpay Hepsi Kategorisi
Bu kategoride tüm teklifleri görebilirsiniz.

• Sponsorpay Ücretsiz kategorisi
Bu kategorideki firmalar sizden bir ücret talep etmezler. Sitelerine üye olmanızı ya da bir anketi doldurmanızı talep ederler. Firmaların anketlerini düzgün ve doğru bilgilerle doldurduğunuzda ya da üye olduğunuzda joypara'nız hesabınıza ayrıntılarda yazan süre içerisinde yüklenecektir.

• Sponsorpay Hızlı(Quick) kategorisi
Bu kategorideki teklifler, işlemi gerçekleştirdiğiniz anda hesabınıza en hızlı sürede joypara yükleten tekliflerdir. (20 dakika, 25 dakika vs...)

MATOMY 


• Matomy Tümü Kategorisi
Bu kategoride tüm teklifleri görebilirsiniz.

• Matomy Bedava Kategorisi
Bu kategorideki firmalar sizden hiç bir ücret talep edilmez. Sitelerine üye olmanızı ya da bir anketi doldurmanızı talep ederler. Firmaların anketlerini düzgün ve doğru bilgilerle doldurduğunuzda ya da üye olduğunuzda joypara'nız hesabınıza yüklenecektir.

• Matomy Social Kategorisi
Bu kategoride anlık olarak fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Not: Alıntıdır..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.