Header Ads

2013 GTA V Yılı Olarak Geliyor..

2013 yılında piyasaya çıkması beklenen GTA V oyun dünyasını sarsacak yepyeni özellikleriyle geliyor. Oyun dünyasını sarstığı gibi bir çok bilgisayarıda sarsarak emekliliğe ayıracak gibi. En yüksek çözünürlükte oynamak herkesi hayali olsa da bu pek ucuza gelmeyecek.

Oyun severler gelecek GTA V'i şimdiden dört gözle bekliyorlar. Satışa çıktığı ilk gün yine uzun kuyruklar oluşturacak uykusuz binlerce insan hediye edecek sokaklara. Oyun tam anlamıyla tanıtılmasada elimizde birkaç ekran görüntüsü mevcut.

İşte GTA V'i size aldıracak olan birbirinden harika yenilikleri;

Açık-dünya yapısı: GTA, oyunda istediğiniz yere gitmenize izin veriyor, bu sayede sadece siz istediğinizde ana hikayeyi devam ettirebiliyorsunuz. Rockstar'ın açık-dünya oyunlarında uzmanlaştığını Red Dead Redemption ve L.A. Noire gibi oyunlardan söyleyebiliriz. GTA'da yaşayan, nefes alan bir şehir içerisinde dolaşabiliyorsunuz.

Etkileyici hikayesi: Rockstar, açık dünya yapısının gücüne dayanmıyor ve GTA oyunlarında güçlü karakterler ve güçlü bir senaryo sunuyor. GTA V'in bu konuda değişikliğe uğrayacağını düşünmüyoruz. Muhtemelen kendimizi bir ana karakterle sayısız görev içinde bulacağız.Muhteşem grafikler: GTA oyunları, hiçbir zaman piyasadaki en iyi grafiklere sahip oyunlar olmadılar. Ancak GTA 5, ortaya çıkan ekran görüntülerinde ve yayınlanan videoda harika görünüyor.
Ünlü sesler: Video oyunları o kadar popüler hale geldiler ki, bazı ünlü aktörler bile onlarda seslendirme yapmak isteyebiliyorlar. Gerçek aktörlerin seslerini daha önce de oyuna getiren GTA, yeni GTA V'de de bunu yapacaktır.Çoklu oyuncu keyfi: Bugünlerde oyunlardaki çoklu oyuncu modu, genellikle çevrimdışı modundan daha çok seviliyor. Dolayısıyla GTA V'i satın almak için çoklu oyuncu modunun varlığı bile yeterli bir neden.
Kalietli müzikler: GTA serilerinin müzikleri her zaman iyiydi ve oyunla eşleşiyordu. GTA V'in geçen yılın hitlerini arabanızın radyosuna getireceğinden emin olabilirsiniz.
Espriler: Call of Duty'de fazlasıyla atıp tutan bir düşmanınızı öldürmek size keyif verebilir, ancak GTA, şaka reklamları, aptalca davranan karakterleri ve fazlasıyla genellikle sizi çok daha fazla güldürecektir.
Hemen bırakmayacağınız bir oyun: GTA'ların en iyi tarafı, belki de sundukları dev haritaları. Bu sayede oyunu bitirseniz dahi onu aylarca ve hatta yıllarca oynamaya devam edebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.