HTC One X Ürün Özellikleri ve Piyasa Fiyatı..


HTC’nin 2012 yılındaki Android’li amiral gemisi One X, Tegra 3 işlemcisi ve güçlü kamera özellikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

Ülkemizde de epey ilgi gören cihazın başarısının ardından HTC, bir takım iyileştirmelere uğramış versiyonunu satışa sunmaya karar vermişe benziyor.

XDA Developers üyelerinden biri, One X+’ın özelliklerine dair  bazı bilgiler yayınladı. İddialar doğruysa One X+’ta da 1+4 çekirdekli Tegra 3 işlemci yer alacak. Farklı olarak ise bu işlemci 1.7GHz saat hızında çalışacak. Doğrudan Android 4.1 Jelly Bean sürümünün yüklü olacağı akıllı telefonda, HTC’nin Sense arayüzünün 4.5 sürümü yer alacak.

Şimdilik hakkında daha fazla bilgi bulunmayan HTC One X+’ın birçok yönden HTC One X ile aynı özelliklere sahip olacağı da gelen haberler arasında. Önümüzdeki günlerde HTC, düzenleyeceği özel etkinlikte Windows Phone 8’li modellerinin yanı sıra HTC One X+’ı da tanıtabilir.

Fiyarı ise 800 TL civarında olacak.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.