Header Ads

Samsung Galaxy Young USB Bağlanma Hatası Çözümü

Samsung'un yeni Galaxy modeli Samsung Galaxy Young pek çok kullanıcısını USB yüzünden üzüyor. Tanıdığım kullanıcıların çoğunluğu telefonu ilk aldıklarında USB bağlantısının olmadığını ve bunun için internette herhangi bir çözümünün olmadığından dert yandılar bende konuya el atayım dedim. Şimdi sizlere birkaç çözüm yolu sunacağım hangisini kullanmak isterseniz seçersiniz. Seçimlerinizi yaparken en zahmetsiz olanından başlayın derim :)

Samsung Galaxy Young USB Bağlantı Hatası Çözümü;

1) Bu çözümü daha önce fit için kullandım hemeh hemen bütün galaxy modellerinde olabilir denemek lazım. Öncelikle USB kablomuzla telefonu bilgisayarımıza bağlıyoruz. Bağlantıyı kurduğunuzda sol üstte USB işareti çıkması lazım. Onu aşağı sürükleyin ve karşımıza yeni bir ekran çıktı USB connected yazar üzerine tıklayın bu kadar şimdi çözüme kavuşmuş olmanız gerek :) Soldaki resimde bunu anlatıyor.

2) Bu çözümde soft reboot yapacağız. Telefonunuzun kapama tuşuna basılı tutun ta ki

close all apps and restart ( bütün uygulamaları kapat ve yeniden başlat) diyene kadar. Sonra restartınızı yapın. NOT: Bu işlemi yaptığınızda herhangi bir uygulama yada veri kaybetmezsiniz. 


3) Bu işlemde ilk yaptığımıza çok benziyor. Telefonumuzu bağladığımızda sol üstte bir simge çıkması lazım bildirim simgesi gibi birşey. Daha sonra sert plastikten olan menü tuşuna basınız açılan menüde options'ta Notifications choose olması gerekiyor bunu seçiniz. Sonra USB ile ilgili kısmını seçip Mount the SD kart'ı tıklayınız.

4)Bu çözümde ise telefonumuza PC Studio'nun son versiyonunu yüklememiz lazım daha sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayınız işlem bu kadar20 yorum:

 1. O dediğiniz Sol üstteki usb bağlantı yazısı çıkmıyor

  YanıtlaSil
 2. COk saolun yaptım oldu

  YanıtlaSil
 3. yaa sorunda o zaten o simge çıkmıyo

  YanıtlaSil
 4. yaa sorunda o zaten o simge çıkmıyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. telefonun yanındakı güç tuşuna 15 sanıye kadar basılı tut telefon kendiliğinden reset atıyo o zaman düzeliyor

   Sil
 5. US bağlandı gelmior işte sadece şarj oluor... ardım pls

  YanıtlaSil
 6. TELEFONA USB Yİ BAGLAYIN KAPATIN AÇIN GELİYOR

  YanıtlaSil
 7. Eğer kart okuyucunuz varsa telefonunuzun sd kartını kart okuyucusuna takın. Sonra da kart okuyucusunu bilgisayara takın. Neyi yükleyecekseniz yükleyin. Sd kartı telefona takın, %100 yüklenmiş oluyor. Boşuna ara kablolarla uğraşmayın. Sorunuz varsa sorabilirsiniz!!!!

  YanıtlaSil
 8. Kart okuyucunuz varsa telefonun sd kartını okuyucuya takın . Okuyucuyu bilgisayara takın ve istediğiniz şeyleri sd karta yükleyin. Sd kartı çıkarıp telefona takın, yüklenmiş olarak göreceksiniz. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. orjinal romu nasıl yükleyecez kardeş :D

   Sil
  2. Aynen adsiz

   Sil
 9. Arkadaşlar SD Kartınızı Takın Ondan Sonra Deneyin 100% Geliyor !

  YanıtlaSil
 10. ben telefondakileri pc ye aktarmak ıstıyorum ama usb sımgesı görunmuyor once görunuyordu sonra bılgısayarıma format attım sonra olmadı

  YanıtlaSil
 11. Beyler Bayanlar Kesin Çözümü Buldum. Kendimde İşe Yaradı.
  1-Ayarlar > Kablosuz Ve Ağlar > Mobil Ağlar > Paket Veri Kullan'ı Etkinleştirin
  2-Ayarlar > Kablosuz Ve Ağlar > Bağ. Ve Taşınabilir Wi-Fi Alanı > USB Bağlantısı'nı Etkinleştirin Bilgisayara Baktığınızda Bağlanıyor Olarak Gözükür

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.