Header Ads

Windows Phone 7.8 Güncellemesi Detayları


Microsoft, Windows Phone 7.8 ile ilgili güncelleştirme haberi yayınladı. Windows phone 8’li telefonların piyasaya sunulmasından sonra böyle bir güncellemenin piyasaya çıkması zaten bekleniyordu.

Ekim'de Microsoft'un Windows Phone 8 piyasaya sunması ile beraber aslında Windows Phone 7.8 hakkında da bilgiler verilmesi bekleniyordu. Ancak tanıtımda bu işletim sistemine dair herhangi bir detay belirtilmedi ve firma bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Ancak kısa bir süre önce ortaya çıkan haberlerde Windows Phone 7.8 güncellemesinin birkaç hafta içerisinde Zune ve OTA üzerinden yayımlanacağı bilgisi piyasaya düştü.

Microsoft tarafından bu konuya dair resmî bir açıklama yapılmamış olsa da, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı telefonların satışa sunulmasının sonra böyle bir güncelleştirme piyasalar tarafından bekleniyordu.
Windows Phone 7.5 kullanıcılarının merakla beklediği güncelleştirme pek çok yeniliklerle gelecek çoklu ortam kullanıcısı ve bazı özellikler en çok dikkat çekenlerden birisi olacak sanırım.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.