2012 BİLİŞİM HİZMET ÖDÜLLERİ TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ


Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) her yıl düzenlemiş olduğu ve bilişimle ilgili tüm sektörler bazında çeşitli kategorilerde bilişimin en iyilerine geleneksel Bilişim Hizmet Ödülleri verildi.
21.11.2012 tarihinde düzenlenen ödül törenin de UYAP, Yenilikçi Uygulama Kategorisinde Birinci, Kamu Uygulamaları kategorisinde ise ikincilik ödülünü almıştır.
Adalet Bakanlığı UYAP Editör Programıyla katıldığı 2012 Bilişim Hizmetleri yarışmasında en iyi yenilikçi uygulama seçilerek birincilik ödülüne layıt görülmüştür.
Kamu Uygulamaları kategorisinde UYAP Kurum portalı ikincilik ödülünü almıştır.
Ödül töreni 21 Kasım 2012 günü JW Marriott Otel de düzenlenmiştir. Birincilik ödülünü törene katılan Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Sayın Mesut ORTA, ikincilik ödülünü Bilgi İşlem Dairesi Başkan Yardımcısı Sayın Muhittin KIRICI almışlardır.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1