24 KASIM 2012 KASIMPAŞA ORDUSPOR MAÇI


24 kasım 2012 günü yayınlanacak olan Kasımpaşa orduspor  maçı naklen canlı olarak hd kalitesinde Ligtv’de. Türkiye Spor Toto süper lig maçları 13. hafta Kasımpaşa orduspor  ile karşılaşıyor. 

Tarih: 24.11.2012
Saat:16:00
Yer: Kasımpaşa Stadı

 
Yasal uyarı: Sitemizde kesinlikle canlı maç yayınları yapılmamaktadır. Türkiye Spor Toto süper ligi maçları istatistikleri, maç tarihleri ve canlı izlemek için hangi kanalda yayınlandığını öğrenmek için Sanalmercekte takipte kalın. Spor Toto süper ligi maçlarını canlı olarak izlemek için yalnızca kendi kanalını kullanınız sitelerde verilen linkleri kullanmayınız. Unutmayın ki sitelerde verilen linklerden Spor Toto süper ligi maçları canlı olarak izlemek bu suça sizide ortak yapacaktır. Maçları canlı izlemek için her zaman telif haklarını elinde bulunduran kanalı tercih ediniz.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1