24 KASIM 2012 SCHALKE 04-EİNTRACHT FRANKFURT MAÇI


24 kasım 2012 günü yayınlanacak olan Schalke 04-Eintracht Frankfurt maçı naklen canlı olarak hd kalitesinde kendi kanalından izleyebilirsiniz. Almanya Bundesliga 1. lig maçları 13. hafta Schalke 04-Eintracht Frankfurt karşılaşıyor. 

Tarih: 24.11.2012
Saat: 16:30
Yer: Schalke 04 Stadı
 

Yasal uyarı: Sitemizde kesinlikle canlı maç yayınları yapılmamaktadır.Almanya bundesliga 1 ligi maçları istatistikleri, maç tarihleri ve canlı izlemek için hangi kanalda yayınlandığını öğrenmek için Sanalmercekte takipte kalın. Bundesliga 1 maçlarını canlı olarak izlemek için yalnızca kendi kanalını kullanınız sitelerde verilen linkleri kullanmayınız. Unutmayın ki sitelerde verilen linklerden Bundesliga 1 ligi maçları canlı olarak izlemek bu suça sizide ortak yapacaktır. Maçları canlı izlemek için her zaman telif haklarını elinde bulunduran kanalı tercih ediniz.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1