30 Kasım Cuma Behzat Ç. 79 Bölüm HD Kalitesinde İzle

Türk televizyon tarihinin şüphesiz gelmiş geçmiş en başarılı polisiye dizisi Behzat Ç. nefes kesen 78. bölümünden sonra bu cuma 79. bölümü ile sizlerle. Biraz 78. bölümden bahsedelim; Dizinin son bölümü tamamen tek bir mekanda geçiyordu (Akbaba'nın evinde) ve izleyenlere harika bir bölüm hazırlanmış. Erdal Beşikçioğlu ve diğer oyuncu kadrosu harika bir oyunculuk ile son bölümden alınlarının akı ile çıktılar. Şimdi de 79. bölümden kısa bir ön bilgi; Emekli polis Şener Kerten, bir parkın ortasında ensesinden tek kurşunla vurularak öldürülmüştür. Cinayeti araştırmaya başlayan Behzat Ç. ve Cinayet Büro ekibi, Şener Kerten’in geçmişini araştırmaya başlarlar. Behzat Ç., Şener’i görev yaptığı zamanlardan da tanıyordur. Şener’in geçmişine yolculuk, Behzat Ç.’nin de geçmişine yolculuktur aynı zamanda.
Diğer yandan sürpriz bir kararla Eda’yı ziyarete gelen annesi, Harun ve Eda’nın zor anlar yaşamasına neden olacaktır...Diziyi kendi saatinde kendi kanalında izlemek için BURAYA tıklayınız.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1