Avea inTouch Satış Bilgileri Tarife Fiyatları, Kimler Yararlanabiliyor ?

Avea, bugün kendi markasını taşıyan yeni telefonu Avea inTouch’ı tanıttı. Android 2.3 işletim sistemine sahip 3.5” ekranlı telefonun işlemcisi 600MHz hızında. inTouch’ın üreticisi ise ZTE.
Avea, ilk defa kendi markasıyla Android telefon işine girdi. Avea inTouch isimli telefon, aslen Çin’li ZTE firmasının ABD’de Blade olarak sattığı V880 model numaralı telefonu. Avea ise bu telefona katma değerli yazılım ve servis çözümleriyle ayrı bir hava katmış.
 


Avea inTouch özellikleri;

Android 2.3.5 işletim sistemi
3.5 inç 480x800 çözünürlüklü dokunmatik ekran
3G desteği
114x56,5x11.9 mm, 130 gram
WiFi,Bluetooth,GPS desteği
3.2 MP auto focus kamera
32 GB’a kadar hafıza kartı desteği, 4 GB Hafıza kartı
600 MHz Qualcomm İşlemci 
512 MB RAM
İnternet paylaşımı (Hotspot)
200 saate kadar bekleme süresi
3D Avea Tema ve ön yüklü Avea uygulamaları

3.5”lik kapasitif dokunmatik ekranlı telefonun özünürlüğü ise 800×480 piksel. İşlemcisi Arm 6 sınıfında ve 600MHz hızında çalışıyor. Avea inTouch’ın en önemli özelliği şüphesiz fiyatı. Eğer kontratsız almak isterseniz Avea inTouch fiyatı 399 TL olarak belirlenmiş. Avea’nın tarife tiplerine göre aylık 1 ile 15TL arasında değişen kontratlı taksitlerle de bu telefona sahip olabilirsiniz.

Kampanya tam olarak şöyle;

Android işletim sistemi, auto focus özellikli kamera, AveaMüzik’le milyonlarca şarkı, sosyal ağlar, Facebook ve Twitter’a anında erişim. Tüm bu özelliklere sahip Avea inTouch 4 farklı teklifiyle birlikte Avea bayilerinde. Üstelik 3 aylık internet*, Avea Müzik’ten 200 şarkı ve 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediyesiyle.

• Tarifeye ek ödemeli
• İnternet paketi ile birlikte
• Her şey dahil olarak
• Peşin ödeme ile

*3 aylık internet hediyesi sadece tarifeye ek ödemeli ve peşin teklifte geçerli olup, tarifeye ek ödemeli teklifte aylık 1GB, peşin teklifte ise aylık 250 MB ile sınırlıdır.

Ücretleri

TARİFENİZE EK ÖDEME İLE ALMAK İSTERSENİZ
İlk 3 ay 1 GB hediye!+ AveaMüzik’ten 200 Şarkı+ 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye!
1.Grup TARİFELER
15 TL
2.Grup TARİFELER
9 TL
3.Grup TARİFELER
1 TL
4. Grup TARİFELER
1 TL

Tarife grupları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız BURAYA tıklayınız.


Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1