CEM YILMAZ 2013 YENİ FUNDAMENTALS GÖSTERİSİ İZLE

Cem Yılmaz, 1 yıldır TİM’de sahnelediği ‘CM101MMXIFUNDAMENTALS’ isimli gösterisini 3 Ocak’ta bu kez sinemalarda halkla buluşturmaya hazırlanıyor.
Türkiye’de bir ilke imza atacak olan Yılmaz, geçen hafta gösteri için çektiği fragmanını da düntwitter sayfasından paylaştı. Fragmanda bir korsan DVD’ciyi canlandıran Yılmaz, “Festival festival gezen film 2 gün sonra benim tezgâhımda... Oscar filmine yorum yazacak yazara DVD’yi ben elimle veriyorum. Şu boş DVD’ye kör bakayım, bunun bana gelişi 25 kuruş. Bu bir emektir ya. Nuri Bilge’nin filmini Türkçe altyazıyla çıkardım. Allah aşkına kaç sattı? (Ekip arkadaşından cevap: 5 bin) Misal Cem Yılmaz’ın gösterisi nerede bizim tezgâhta? Hepinizin elinde iPhone çeksenize HD” diyor. Ayrıca Fundamentals gösterisini izleyebilmek için yaş sınırı onüçtür. Cem Yılmaz Fundamentals gösterisini canlı izlemek isteyenlere kötü haber şu an biletler bitmiş durumda.Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1