HTC Accord Windows Phone 8X Açılma Hatası Çözümü

Eğer bir HTC'niz varsa ve açmakta veya wifisinde sıkıntı yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken bir kaç işlem var bunları tek tek sıralayacağım. Öncelikle bu tarz herhangi bir sorun yaşadığınızda ilk başvuracağınız iş varsa garantiye vermek olsun. Eğer garantiniz yoksa bu tarz çözümlere başvurabilirsiniz yada garantiyi beklemek istemiyorsanız. İlk yapacağımız iş telefonumuzu Reboot yapmak bu bir çözüm yoludur pek çok sorunda. Peki bu HTC telefonumuza nasıl format atılır?

Tüm etkin program belleğini temizlemek ve tüm etkin programları kapatmaya yumuşak bir (normal) sıfırlama yapın. Telefonunuz normalden daha yavaş çalışıyor, ya da bir program düzgün çalışmıyorken yararlıdır. Programlar çalışırken yumuşak bir sıfırlama yapılırsa, kaydedilmemiş çalışmalar kaybolur.
1. Başparmak veya parmak ile, kapağın sol tarafında yukarı kaldırarak arka kapağı açın.
2.RESET düğmesine pil yuvası ve SIM kart yuvası altında sol alt köşesinde yer alır. Bir keskinlik giderme küçük bir nesne kullanarak RESET düğmesine basmak için bir kürdan gibi sivri uçlu.
HTC hard reset HTC soft reset
Telefonunuz yeniden başlar ve Giriş ekranı.

3. Arka kapağı değiştirmek için, önce sağ tarafta arka kapağı güvenli ve daha sonra kapağı yerine yerleştirin bastırın.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1