Sağlık Bakanlığı Proje Yönetimi Destek Birimine İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı Alımı


SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM VE SOSYAL GÜVENLİK REFORMU PROJESİ KAPSAMINDA İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM UZMANI ALIMI
Başvuru Kodu: İKYU
Türkiye Cumhuriyeti, Sağlıkta Dönüşüm ve Sosyal Güvenlik Reformu Projesi kapsamında Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (Dünya Bankası) bir ikraz temin etmiştir.

Bu İkraz kapsamında, Sağlık Bakanlığı Proje Yönetimi Destek Birimi (PYDB)’nde istihdam edilmek üzere bir İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanı alınacaktır.
İstihdam edilecek İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanından; Değişim Yönetimi Uygulama Planının hazırlanmasında görev alması, İzleme Değerlendirme çalışmalarında görev alması,Değişimin kayıt altına alınmasına yönelik çalışmalara insan kaynaklarına yönelik rapor içerikleri ile katkıda bulunması beklenmektedir.

Adayda Aranan Özellikler: 
Danışman şu niteliklere sahip olacaktır;
·         Türkiye’de en az dört yıllık eğitim veren veya yurt dışındaki denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarının; İşletme, İşletme mühendisliği, Endüstri mühendisliği, Siyasal Bilgiler Fakültelerinin herhangi birinden lisans mezunu olmak        ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanında doktora veya yüksek lisans yapmış olmak.
·         KPDS/ÜDS 70 veya diğer dil sınavlarından (TOFEL vb.) KPDS/ÜDS 70 puanına eşdeğer puan almış olmak.
·         İngilizce dil belgesinin  için son 3 (üç) yıl içinde alınmış olması.
·         MS Ofis Programlarını (Excel, Word, Powerpoint, MS Project 2010 vb.) iyi düzeyde kullanabilmek,
·         Seçme, yerleştirme, eğitim, kariyer planlama,  yetenek yönetimi, performans yönetimi, motivasyon, ücretlendirme konularında deneyim sahibi olmak,
·         Herhangi bir kurumun değişim sürecinde insan kaynakları yönetim sisteminin oluşturulmasında proje lideri veya ekip üyesi olarak en az 2 yıl aktif görev yapmış olmak tercih sebebidir.
·         Doktora ya da yüksek lisans tezi, bir kurumun insan kaynakları sisteminin incelenmesi ve model geliştirilmesi ile ilgili olan adaylar konu ile ilgili 2 yıl deneyimli kabul edilecektir.
·         Adayların aşağıdaki eğitimleri almış olmaları kendileri için avantaj oluşturacaktır.
  Risk Yönetimi
  Proje Yönetimi Eğitimi (PMP)
  Raporlama Teknikleri
  Değişim Yönetimi Eğitimi

ADAYLARIN AYRINTILI OZGEÇMİŞLERİNİ EN GEÇ 12.12.2012 TARİHİ SAAT 18.00’E KADAR AŞAĞIDA BELİRTİLEN E-POSTA ADRESİNE GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. BAŞVURULARDA İLGİLİBAŞVURU KODUNUN BELİRTİLMESİ ZORUNLUDUR.

E-POSTA: trhealth@saglik.gov.tr

Home » , , , » Sağlık Bakanlığı Proje Yönetimi Destek Birimine İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı Alımı

0 yorum :

Yorum Gönder

1