Suskunlar Dizisi Final Bölümü

İlk yayınlandığı günden itibaren ekranların en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Suskunlar dizisi izleyenlerine veda ediyor. Armağan Çağlaya'nın sosyal medya üzerinden dizinin sonlanacağını duyurması birçok izleyicisini üzmüş olsa da karar kesin. Haber ile ilgili detaylar için BURAYA tıklayınız.


Dizinin Konusuna gelince;Dizide Kuyudibi Mahallesi'nde büyüyen, kardeş gibi olan Ecevit (Murat Yıldırım), Bilal (Sarp Akkaya), İbrahim (Güven Murat Akpınar) ve Zeki'nin (Tugay Mercan) çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hayatlarının altüst olmasını konu ediyor. Bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler. Ancak yıllar sonra içlerinden birinin suskunluğunu bozması, bambaşka hayatlar yaşamakta olan bu dört eski arkadaşı bir araya getirir. Bu dört delikanlı ve yanlarına aldıkları, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahu'yla (Aslı Enver) birlikte geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler. Dizi, Barry Levinson'ın Kardeş Gibiydiler isimli sinema filminin uyarlamasıdır.

Oyuncu Kadrosu;
Murat Yıldırım:Ecevit Oran (Şerif)
Sarp Akkaya:Bilal Tutkun (Sarı)
Güven Murat Akpınar:İbrahim Kene (Iska)
Aslı Enver:Ahu Kumral
Özge Sezince: Sibel
Berk Hakman:Gurur Kutay/Gazanfer Bircan (Kasap)
Mehmet Özgür: İrfan Alkara (Takoz)
Fatih Paşalı: Özcan Tiryaki (Yarasa)
Reha Özcan: Sait Karam (Müdür)
Pelin Akil:Nisan Ağazade(Nur Ağazade)
Elif Atakan: Gülten
Jale Aylanç: Ümran Kene (Ümran Anne)
Fırat Albayram: Hasan (Çakal)
Batuhan Başıbüyük: Ferhat

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1