9 Aralık Yetenek Sizsiniz Kıvanç Burak Kardeşler Gösterisi Sırrı9 Aralık Yetenek Sizsiniz'in bombası Kıvanç Burak kardeşler yine harika bir şov sundular. 25 Kasımdaki gösterileri için şu bilgiyi vermiştik; Bildiğiniz gibi Yetenek Sizsiniz'in başarılı yarışmacılarından Kıvanç ve Burak bir kart numarası yaptılar. Numarada Hülya Avşar'ın imzaladığı kart Kıvanç'ın bantlı ağzından çıkmıştı. Peki bu gösterinin sırrı nedir ? Kendi fikrimi söylüyorum o kağıt ya en başından beri o adamın ağzındaydı yada Burak Kıvanç ile yaptığı fiziksel temaslardan birinde Kıvanç'a verdi ve kıvanç ağzına soktu. Peki bunu nasıl yaptı? O da şöyle; fark ettiyseniz ağzının sol tarafındaki bant kumaşın üstüne yapıştırıldı. yani kolayca sıyırılabiliyordu. Burak Kıvanç'a kızır gibi yapıp kafasına vurduğunda Kıvanç eğilip kartı ağzına sokuyor. Böyle gösterilerde çok büyük gizem aramayın. Acun Ilıcalı harika planlı şov anlayışı ve herşey sanki ilk defa olmuş gibi davranabilme yeteneği ile şovunu zirveye taşıdı..

9 Aralık Yetenek Sizsiniz Kıvanç Burak Kardeşlerin Gösteri içinde fikirlerimi buradan sizlerle paylaşacağım. Tabi ki zevk aldığınız programları izleyin izlemeyin demiyorum bu sadece merak edenlerin merakını gidermek için yazılmış bir yazı. İyi seyirler dilerim.:)

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1