Header Ads

İnstagram Türkçe Kullanımı Anlatımı


Instagram yenilenen kullanıcı sözleşmesi ile üzdüğü kullanıcılarına, yeni güncellemesi ile kendini affettirmeye çalışıyor.
Instagram'ın Facebook tarafından satın alınması ile birlikte başlayan değişim süreciyle birlikte geçtiğimiz günlerde kullanıcı sözleşmesini yenileyen Instagram birçok kullanıcısının tepkisini almıştı. Bu gelişmelerin ardından Instagram yöneticisi Kevin Systrom bir açıklama yapıp "Kafa karıştırıcı bir dil kullandığımız için yanlış anlaşılma bizim hatamız"diyerek gizlilik politikası koşullarını değiştireceklerini belirtmişti.
Bu gelişmelerle kullanıcılarını üzen Instagram, yayınladığı güncelleme ile kendini affettirebilecek gibi görünüyor. Hem iOS hem Android platformu için yapılan bu güncellemeyle birlikte Instagram artık 25 dilde kullanılabilir durumda. Eklenen yeni dillerin arasında Türkçe'nin de yer alması biz Türkkullanıcılar için güzel bir yenilik ama daha yüzde yüz Türkçe olmadığını belirtelim. 
Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer önemli yenilik ise bir önceki güncelleme içeriğinde de olduğu gibi yeni bir filtre. Özellikle Twitter ile bağlarını koparmasıyla birlikte kamera yazılımını yenileyen ve "Willow"adında yeni bir filtre kullanıma sunan Instagram, şimdi de "Mayfair" adlı yeni filtresini kullanıcıların kullanımına sundu.
iOS 6 için Facebook entegrasyonuda sağlayan bu güncellemeyi indirmediyseniz iOS cihazlarınıza buradan Android cihazlarınıza buradanyükleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.