15 Ocak 2013 Teke Tek Levent Kırca, Fatih Altaylı Kavgası İzle

15 ocak 2013 tarihinde yayınlanan teke tek programında büyük kavga koptu. İşçi partisi üyesi Levent Kırca ile İşçi Partisi üzerinden başlayan tartışma çok sert yerlere gitti. Karşılıklı hakaretler hava uçuşurken, Levent Kırca sakin tavırlarıyla yılların ustalığını gösterdi. Kavga programın sonuna kadar sürerken program kapanırken Levent Kırca eleştiri olarak şarkı söyledi. Levent Kırca, Fatih Altaylı'yı hükümet yandaşı olarak eleştirdi. Fatih Altaylı'nın İşçi Partisine faşist demesine çok kızan Levent Kırca yinede sakinliğini korumaya devam etti.

Fatih Altaylı bir diğer yandan İşçi Partisini Terör örgütü PKK ile ilişkisi olmakla suçladı. Ayrıca partiyi tutarsızlıkla da suçladı. Yayında çok sinirlenen Fatih Altaylı kelimeleri telafuz ederken zorlandı.

Büyük kavganın önemli kısmını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1