27 Ocak 2013 Başasistanlık Yerleştirme Sonuçları


Başasistanlık sınavı sonuçları sağlık bakanlığı tarafından resmi olarak duyuruldu. İşte bakanlığın duyuru içeriği;

Bakanlığımız Eğitim ve Araştırma Hastaneleri Başasistan kadrolarına atanmaya hak kazanmış olan adayların başvuru esnasında yapması gereken işlemler.

A- BAŞVURDUĞU KADROLARDAN BİRİNE YERLEŞTİRİLMİŞ OLANADAYLAR AŞAĞIDA DURUMLARI İTİBARIYLA BELİRTİLEN BELGELERİ, İLAN TARİHİNİ MÜTEAKİP 15 GÜN İÇERİSİNDE DOĞRUDAN YA DAKARGO İLE BAKANLIĞIMIZ TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞINA ULAŞTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının Adresi
Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi 1407.Sokak No:4
Balgat-ANKARA

1-    Bakanlığımıza bağlı ya da Bakanlık dışındaki herhangi bir kamu sağlık kurumunda çalışmayan (açıktan atanacak) adayların sunacakları belgeler:

-          Savcılıktan alınan Adli Sicil Kaydı
-          Nüfus Cüzdanı Sureti
-          İkametgâh belgesi

2-    Bakanlığımıza bağlı olan sağlık birimlerinde çalışan adaylar ile Bakanlığımız dışındaki her hangi bir kamu sağlık kurumunda çalışan adaylar herhangi bir belge sunmayacaklardır.

B- SINAVDA BAŞARILI OLDUĞU HALDE BAŞVURDUĞU KADROLARDAN
HER HANGİ BİRİNE YERLEŞTİRİLEMEMİŞ OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE:
- Bakanlığımız eğitim ve araştırma hastaneleri için ilan edilen kadrolardan herhangi birine, başarılı olduğu halde puan sıralaması itibarıyla yerleştirilme imkânı bulunamayan adaylar ek yerleştirme için ikinci defa tercihte bulunabileceklerdir.
- Boş kalan kadrolara yapılacak ikinci yerleştirmede adayların takip edecekleri işlem aşamaları, boş kadro ilanı ile birlikte ayrıntılı olarak açıklanacaktır.


0 yorum :

Yorum Gönder

1