Android Telefonlar için ESET Nod32 Smart Security

Akıllı telefonunuz ve tabletinizde ki her şeyi koruyun. Şimdi de Android™ sistemli cihazlarda.  ESET Mobile Security, tarama motorumuzun üstün tespit yetenekleri ile antispam ve antitheft özelliklerini birleştirerek hareket halinde bile gerçek zamanlı koruma sağlıyor. Bire bir uyumlu grafikler ve tasarım kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşıyor. Kullanıcı ara birimi akıllı telefonunuzun güvenliğine tam olarak hakim olmanızı sağlıyor.

Peki Eset nod32 Android ne işe yarıyor;

Tehditlere Karşı Koruma – Tüm uygulamalar, dosyalar, klasörler ve SD kartlar gizli işlemler dahil tehditlere karşı devamlı taranır.

SMS/MMS Antispam – Beyaz ve kara listeler aracılığı ile güvenilir  kişilerinizi belirleyin ya da isterseniz bilmediğiniz numaralardan gelen mesajları engelleyin.

Çağrı Filtreleme – Her iki yönde de istenmeyen çağrıları engelleyin. Özellikle çocuklarının telefon faturalarını kontrol altında tutmak isteyen aileler için faydalı bir özellik.
Dahili Görev Yöneticisi ile Güvenlik Denetimi – Pil ömrü, boş disk alanı, bluetooth gibi yaşamsal özelliklerin durumundan haberdar olun. Gerekirse önlem alın.

Android Eset Nod32 telefona indirmek için QPR kodu;  

Android Eset Nod32 resmi sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız. Fiyatlarını verdiğimiz linkten öğrenebilirsiniz. Önerimiz deneme sürümünü kullandıktan sonra orjinal lisans keylerini satın almanızdır.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1