Header Ads

Fringe Bitti mi? Fringe 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak ?


Ocak ayının 18'inde final yapan Fringe arkasında pek çok soru işareti bıraktı. Fringe için yeni 6. sezon olacak mı ? Fox kanalı ise bu soru işaretlerini cevapsız bırakmadı. Fox, Fringe için 5 sezon yeterli dedi. Dizinin devamının olmayacağını bildirdi. En azından Fox kanalında olmayacak. Beğenilen yapımlarda daha önce kanal değiştirmişti ama şahsi görüşüm Fringe bizlere veda etti. Ayrıca Walter Bishop rolünde oynayan John Noble 64 yaşında ve bazı sağlık sorunları yaşıyor. Dizi başka bir kanalda devam edecek olsa bile bu John Noble için şu an askıda gibi görünüyor. Umarız sevdiğimiz dizi Fringe yoluna devam etme fırsatı bulur zor bir ihtimalde olsa. Finalini 18 Ocak 2013 tarihinde 2 bölüm ile yapmıştı. Dizi ise 2008 yılında başlamıştı.

10 yorum:

 1. Neyin kafasındasınız acaba? Bu bilgileri nereden aldınız? 5. sezonun son sezon olduğu bir sene öncesinden belliydi. 6. sezonun adı bile geçmedi. Dizi daha önce iptal edilme tehlikesi yaşamıştı ama uzun uğraşlar sonucu senaristlere gerçek bir final yapma şansı verildi. Onlar da 100. bölümde güzel bir final yaptılar ve dizi sona erdi. Şahsi görüşlere gerek yok yani. Bitti. Oyuncular da sete veda ettiler. Kafalarında 'acaba yeniden bir araya gelecek miyiz?' diye soru işaretleri de yoktu hiç. Fanlar arasında bir film ile devam etmesi yönünde istekler var ama yapımcı ve senaristlerden böyle bir açıklama hiç gelmedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kimseye yanlış bir bilgi aktardığımı sanmıyorum. Ayrıca yazımda da belirttiğim gibi sadece bir dilek bu. Zaten buradan Fringe oyuncularının herhangi bir açıklamasınıda belirtmedim. Dizinin bittiğini ve zor da olsa devam edebilse diye bir dilekte bulunmak yanlış olmasa gerek. Bu kadar asabiyete gerek yok. Basit bir dilek sadece sonuçta. Yazıyı beğenmemiş olabilirsiniz tabiki orası ayrı. Herkes sizin gibi dizinin inciğini boncuğunu araştırmıyor. Bu yüzden birçok insan merak etti 6. sezon olacak mı diye ki zaten yazıda da sadece bunun merak edildiğini söyledim. Saygılar.

   Sil
  2. çok biliyor ya takmayın kafanıza

   Sil
 2. Hastalığı konusunu yabancı birkaç siteden okumuştum. Kaynak belirtilmediği için okuyuculardan özür dileriz.

  YanıtlaSil
 3. Fringe tv sayfasında 7mayısta yeni bölüm gibi bir yazı var ingilizcem iyi değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mayısta dvdsi çıkacakmış..

   http://www.fringetelevision.com/

   Sil
 4. Onu bilmem de çok ağlattılar da gittiler yani :( bu kadar hüzünlü bir sezon beklemiyordum..

  YanıtlaSil
 5. bu kızlarda ağlamaya bahane arıyo yaw... yaratık ölse ağlıyorlar euehheh

  YanıtlaSil
 6. hee çok komiksin her şeye ağlıyomuşuz lafa bak

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.