Header Ads

Game of Thrones 3. Sezon Yeni Karakter Oyuncuları


Herkesin hayranlıkla izlediği Game of Thrones dizisi. 3. sezona girerken yeni oyuncularla ekranlara dönüyor. İşte yeni oyuncuların listesi:

Mance Rayder
Night Watch’un (Gece Bekçileri) eski bir üyesi. Özgürlük için oradan kaçmış, duvarın ardındaki kral.
Ramsay Bolton
Roose Bolton’un gayrı meşru çocuğu. 2. sezon finalinde Robb’a yardım etmek için babası tarafından görevlendirildi ama yüzünü görememiştik. Kitap aleminde de pek sevilmeyen bir karakter,  ki kitapların bu kısmından ispiyon yemiş biri olarak kesinlikle katıldığımı söyleyebilirim. Aslında soyadı Bolton değil gayrımeşru olduğu için Snow.
Jojen Reed
Kitapta 13 yaşlarında, yeşil gözlü ince bir çocuk olarak tasvir edilen Jojen, kızkardeşi ile birlikte geldiği Winterfell’de Bran Stark’ın hizmetinde. Tabii oyuncunun aslında neredeyse 23 yaşında olması gibi bir gerçek olduğundan kendisini muhtemelen daha büyük göreceğiz.
Brynden Tully
Catelyn Stark’ın Blackfish lakaplı amcası. Robb Stark’ın en güvenilir adamlarından.
Thoros de Myr
Ailesi tarafından küçük bir çocukken God of Light’ın rahiplerinden biri olarak yetişmesi için Red Temple’a gönderilmiş. Ned Stark’ın öldürülmesinin ardından da yakın olduğu Dondarrion Beric ile beraber Brotherhoodwithout Banners’ı kurmuş.
Missandei
Kitapta, siyah tenli ve bal rengi gözleri olan, 10 yaşlarında bir kız olarak anlatılan Missandei, dizide Jojen Reed gibi daha büyük bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Kendisi Daenerys Targaryen’in hizmetlisi ve sadık bir arkadaşı. Bunlar olmadan önce de bir köle…
Orell
Mance Rayder ile savaşan vahşilerden biri.
Tom Sietecauces
Arya Stark’ın yoluna çıkacak olan, uzun burunlu, küçük ağızlı bir tipi olan karakter.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.