Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması (SON VERSİYON) İndir

Pes 2013 için son güncel Spor TotoTürkiye Süper Ligi yaması yayınlandı. Spor Toto Türkiye Süper Ligi yamasının oyuna eklenmesi ile oyun çok daha keyifli bir şekle geliyor. Kendi ülkenizde kendi takımlarınıza karşı oynamanın zevki apayrı bir keyif katıyor oyuna.
Biraz yamadan bahsedecek olursak; Ligdeki tüm takımların formaları takımlara göre özel olarak tasarlanmıştır. Süper Lig’de mücadele eden takımlarının oyuncularının yaşları ve boyları %95 tamamlanmıştır. Spor Toto Türkiye Süper Lig‘de mücadele eden takımlarının futbolcuları %95 oranında tamamlanmıştır. Pes 2013′de yer alan takımların tamamının oyun içi logoları eklenmiş ve tamamlanmıştır. Ayrıca, tüm tüm liglerin de logoları eklenmiş ve tamamlanmıştır. Takım ID’leri sezonun 5. haftasındaki haftalık sıralamasına göre yapılmıştır. 5 büyük takımlar üstte sıralanması gerektiği için 5 büyük sonrasındaki takımlar sadece bu şekilde sıralanmış.

1. Güncel patch:
Kurulum Notu
Pes 2013 klasörüne çıkartınız. Daha sonra aynı dosyalar olacağından değiştirilsin mi sorusuna evet diyeceksiniz. (Kendi dosyalarınız yedek almayı unutmayın) Temiz oyun üzerine kurunuz..
Win 7 kullananlar: setupu yönetici olarak,çalıştırsın.
Rarlardan çıkan dosyaları masaüstüne atın. 2 tane exe dosyası bulunmaktadır..
Önce PART 1 Sonrada PART 2 ‘yi kurunuz.
Rld.Dll Hatası Çözümü
Antivirüs programları özlelikle microsoft security essentials programı yeni çıkardıkları günncelleme ile Yamamızda bulunan RLD.DLL dosyasını sebepsiz bir şekilde silmekte..
Bu sorunun çözümü için Antivirüs Programlarınızda RLD.DLL Dosyasın İZİN VERİNİZ.
Ondan sonra tekrar yamayı kurunuz..
Sorun çözülecektir.
1.Patch video:


Pes 2013'ün güncel yeni yaması çıktı görmek için [buraya] tıklayınız.
1