The Hobbit II: The Desolation of Smaug 2013'te Vizyonda Fragmanı İlk Olarak Sanalmercek'te

The Hobbit: An Unexpected Journey filminin ardında şimdi gözler ikinci filmde yani The Hobbit II : The Desolation of Smaug. Hemen belirtelim film 13 Aralık 2013 Cuma günü vizyona girecek ve filmin gişe başarısı ilk filme göre daha yukarılarda olacağı kesin. İlk filmin sonunda Gandalf, Bilbo ve Cüceler. Yalnız dağı görmüşlerdi. Son sahnede ise Smaug'u görmüştük. İMDB'de gördüğümüz gibi The Necromancer ile Smaug'u aynı kişi oynuyor; Benedict Cumberbatch. Ayrıca ikinci filmde Legolas'ı yani Orlando Bloom'u görmeye başlayacağız.

Üçüncü film The Hobbit: There and Back Again ise 2014'ün yaz aylarında vizyona gireceği tahmin ediliyor. İlk film şu an İMDB'de 8,3 puana sahip. İkinci ve üçüncü filminde ilk 100 de değişiklikler yaratacağına kesin gözüyle bakılıyor. İkinci ve üçüncü filmde üzücü olan ise şüphesiz Aragorn'u hiç göremeyecek olmamız olacaktır. En güzel yanı ise Necromancer'i daha çok göreceğiz. Witch King'in hikayesi benim sabırsızlıkla beklediğim şeylerin ilk sırasında geliyor. Önümüzdeki iki sene boyunca sabırsızlıkla bekleyeceğimiz iki adet harika film olması beni çok heyecanlandırıyor. Size tavsiyem bu güzel filmleri mutlaka sinemada izleyin :)

The Hobbit II: The Desolation of Smaug Filminden bir görüntü;


The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: There and Back Again Filminden bir görüntü;


The Hobbit: There and Back Again
İlk filmden harika trailer ;Not: İkinci filmin fragmanı resmi olarak yayınlandığı an ile Sanalmercekte olacaktır

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

1 yorum:

  1. yüzüklerin efendisi hayranıyım.ve keşke bitmese derdim hep, the hobbit çıktığına çok sevindim.ama yüzüklerin efendisi kadar etkileyici değil di.ama genede çok güzel bi film 2 serisini de sabırsızlıkla bekliyorum.

    YanıtlaSil

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1