Twitter Vine Nedir ? Twitter Vine'a Nasıl Video Yüklenir ?


Twitterdan gelen yenilik bugün Twitter'ın resmi blogunda yayınlandı. Twittertarafından satın alınan Vine ekibi ile Twitter ekibinin birlikte hazırladığı uygulama ile artık Tweetlere 6 snlik döngü şeklinde(loop) videolar eklemek mümkün olacak.
Twitter hesabınız ile hızlıca kayıt olabileceğiniz Vine'a isterseniz sadece mail adresiniz ile de üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra ilk gönderinizi hazırlarken size yardımcı olan uygulama ile çok basit olarak ilk kısa videonuzu hazırlayıp Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın paylaşma seçenekleri ilerleyen günlerde artacak. Instagram ile bağlarını kopardıktan sonra önce fotoğraf filtreleriniuygulamasına ekleyen Twitter şimdi de Vine ile özelllik yelpazesini daha da genişletiyor.Şimdilik sadece iOS uygulaması bulunan Vine'ın Androiduygulamasının ne zaman gelceği ise merak konusu.  iPhone 3GS ve üstü cihazları destekleyen uygulamayı denemek isterseniz buradan cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamanın Android için olanı çıktığında sitemizden yayınlanacaktır.
Twitter Vine Nedir ? Twitter Vine'a Nasıl Video Yüklenir ? Twitter Vine Nedir ? Twitter Vine'a Nasıl Video Yüklenir ? Reviewed by Otomobilge on 23:59 Rating: 5

1 yorum

  1. Vine hakkında yazılmış çok güzel bir blog yazısı;

    http://www.normalisgood.net/vine-6-saniyelik-video-cekme-sanati/

    YanıtlaSil

Recent Posts

Facebook'ta Otomobilge