Header Ads

Yaparım Bilirsin Başvuru Formu ve Başvuru Şartları


Show Tv’nin beğenilen yarışması Yaparım Bilirsine sizlerinde katılmanız için hiçbir engel yok tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak ve Show Tv’den gelecek telefonu beklemek.
Sadece erkek yarışmacıların yarışacağı ve bayanların, eşlerinin bir anlamda ‘kaderini’ belirleyeceği yarışmanın her etabında, birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlu oyunlar gecenin sonunda galibi belirleyecek ve bir çift tam 50 Bin TL’nin sahibi olacak. Yarışmacılar ayrıca oynanacak extra bölümlerde milyonlarca lira değerinde sürpriz hediyelerin de sahibi olabilecekler. Aklınıza şu soru gelmiş olabilir, Yaparım Bilirsine yalnızca karı-koca olarak mı katılabiliyoruz ?
Tabiî ki hayır, gücünüzü ve yeteneğinizi partnerinizle birleştirin. Sadece eşiniz ve nişanlınızla değil, babanız veya kayınvalidenizle de 'YAPARIM BİLİRSİN'e başvurabilirsiniz
Toplam 4 çift büyük ödül için birbirinden iddialı oyunları galibiyet için oynayacak, size de ekran başında bu keyifli rekabeti izlemek kalacak.
Yaparım Bilirsin başvuru formunu doldurmak için Buraya tıklayınız.

2 yorum:

  1. geneli zenginlerden oluşan bir proğram şansım yok ama yinede başvuruyorum bir türlü fotoğrafı gönderemiyorum

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. istenilen boyutlarda bir fotoğraf göndermiyor olabilirsiniz. Fotoğrafınızın boyutlarının uygun olup olmadığını kontrol ediniz. :) Bu arada yinede şanş işte başvurun siz :)

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.