15 MART 2013 BURSASPOR-TRABZONSPOR MAÇI YAYINI

15 mart2013 günü yayınlanacak olan maçı naklen canlı olarak hd kalitesinde ligtv’de. Türkiye Spor Toto süper lig maçları 26. hafta Bursaspor-Trabzonspor ile karşılaşıyor.
Bursaspor-Trabzonspor maçı
Tarih: 15.03.2013
Saat: 20:00
Yer: Bursaspor Stadı
Maç merkezinden maçları dinleyebilmek için [buraya] tıklayınız.
Yasal uyarı: Sitemizde kesinlikle canlı maç yayınları yapılmamaktadır. Türkiye Spor Toto süper ligi maçları istatistikleri, maç tarihleri ve canlı izlemek için hangi kanalda yayınlandığını öğrenmek için Sanalmercek’te takipte kalın. Spor Toto süper ligi maçlarını canlı olarak izlemek için yalnızca resmi kanalı yani Ligtv’yi kullanınız sitelerde verilen linkleri kullanmayınız. Unutmayın ki sitelerde verilen linklerden Spor Toto süper ligi maçları canlı olarak izlemek bu suça sizi de ortak yapacaktır. Maçları canlı izlemek için her zaman telif haklarını elinde bulunduran kanalı tercih ediniz.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1