2014 Model Yeni Renault Clio Resimleri, Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Turbo 90 bg Stop Start Motor
Yeni Clio ile birlikte segmentinde referans olacak, sürüş keyfi ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan iki yeni motor seçeneği bulunuyor. Yeni Clio, yeni benzinli ve dizel motorlar ve ekonomik sürüş yardım sistemleri sayesinde rekor tüketim ve sürüş keyfini bir arada sunuyor. 
898 cm3 hacminde 3 silindirli 90 beygirlik bu turbo benzinli motor bütün devirlerde etkin ivmelenme ve seri hızlanmalar sağlıyor. Sıklıkla vites değiştirmeleri engellemek amacıyla, maksimum torkun (135 Nm) %90’ı 1 650 d/dk’dan itibaren etkin olarak sürüş keyfinizi en yüksek seviyeye çıkarıyor. Stop & Start fonksiyonu ile donatılmış Turbo 90bg Stop& Start motoru 4,5lt/100 km düzeyine düşürülmüş iddialı bir yakıt tüketimi sağlıyor. C02 emisyonu ise sadece 105 g/km’dir.

Ekim 2010’daki Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılan konsept otomobil DeZir’in ruhunu taşıyan Yeni Clio “tutku” kavramını, heyecanı ve tarzı yansıtyor. Enerjik çizgilerinden her ayrıntısında kendini gösteren dışa vurumcu kişiliğine kadar, her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.


Manuel Klima
S
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3-2/3 Katlanma Özelliği
S
Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon
S
Elektrikli Ön Camlar
S
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
S
Sis Farları ve Fasılalı Ön Cam Silecekleri
O
Merkezi Kilit
S
Renault Kart Sistemi
S
Sabitlenebilir Ön Koltuk Başlığı
S
Yükseklik Ayarlı 2 Arka Koltuk Başlığı
S
Bagaj Bölümü Aydınlatması
S
12V priz
S
Ön Sis Farları
*0 yorum :

Yorum Gönder

1