İcra Malları Satışları Nasıl Nerede Yapılır ?

Bildiğiniz gibi bazı durumlarda insanlar ve kurumlar icralık olabiliyor. Peki bu durumlarda icralık olan araç ve eşyaların satışı nasıl ve nerede yapılıyor? Daha öncesinde bu bilgiye sahip insan sayısı çok azdı. İcralık mallar açık arttırma ile satılıyordu ve gazetelerde açık arttırmanın yeri,zamanı ve satılacak ürünlerin nitelik ve sayısı belirtiliyordu. Şimdi bütün bu işlemler internet üzerinden bir siteden yapılıyor. İcra ürünleri için açık arttırma açıyorlar ve online olarak teklif verebiliyorsunuz. İcra ürünleri satış sitesine gitmek için [buraya] tıklayınız.
İstanbul
Bursa
Ankara
İzmir
Eskişehir
Konya
Antalya
Bunun gibi illerde bazen insanların fazla dikkat etmedikleri uygun fiyata ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak için açık arttırmada son dakikaya kadar bekleyiniz. Düşündüğünüz fiyatta ise ürünü teklifinizi veriniz. Uygun fiyata dilediğiniz ürünü satın almış olacaksınız.

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

2 yorum:

  1. İcra mallarının satıldığı yerlerdeki birkaç açık arttırmaya katılmıştım. Böyle internet üzerinden icra mallarının satılması çok mantıklı olmuş çağımıza uygun hemde. Zamanında icralık olmuş bir araba almıştım çok uygun fiyata.

    YanıtlaSil
  2. kerim mulak12 Mart 2013 21:36

    Evet bende daha önce icralık olmuş bir otomobil satın almıştım hala da kullanıyorum.

    YanıtlaSil

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1