Header Ads

Pes 2013 "0xc000007b" Hatası Çözümü

PES oynayanların sıklıkla aldığı bu hatanın çözümü çok kolay. "The application was unable to start correctly (0xc000007b0) Click OK to close the application" bu hatanın tam adıdır. Sanalmercek ailesi olarak her türlü oyunlardaki bu ve bunun gibi hataları çözmeye çalışacağız. Evet gelelim PES 2013'ün "0xc000007b" sorununa.
"0xc000007b" hatası
Bu hatanın çözümü şöyle; Hatanın nedenini söyleyelim öncelikle oyunun bilgisayarınızda çalışması için gerekli bazı temel programlar var. Bu programlardan biri sizin bilgisayarınızda yüklü değilse bu hatayı alırsınız.

  • İlk olarak "Microsoft Visual" programının yüklü olduğuna ve güncel olduğuna bakın. Yüklü değilse zaten büyük ihtimal bundandır.
  • Hata devam ediyorsa, sonrası için oyunun yükleme talimatları içinde sistem gereksinimleri ve asgari ihtiyacınız olan programlar yazmaktadır. Orada yazan programlara sahip olduğunuzdan emin olun eğer gerekli programlara sahip değilseniz yükleyiniz.

Sanalmercek ailesi olarak iyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz. (Göz sağlığınız için saatte bir 10 dakika pc'ye bakmaya ara verin.)

4 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.