Samsung N7100 Galaxy Note 2 " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü

Samsung Galaxy note 2 modelinin en popüler sorunlarından birisi “ ağa kayıtlı değil” , “ağda kayıtlı değil” eğer bu uyarıyı alıyorsanız aşağıdaki adımları denemenizi öneririm.
       Telefonunuza yeni rom yüklediyseniz bundan da kaynaklı olabilir bazı galaxy note 2 kullanıcıları güncelleme ve yeni rom yüklemesi sonrasında bu problemle karşılaşıyor.ilk yüklü olan orjinal rom a dönerseniz sorun çözülebilir yada telefonunuz root lu ise modem dosyası flashlamanızı öneririm.Wifi ve telefonun çekim gücünde sinyalinde etkili olabilir.

Böyle bir hata ile karşılaşırsanız telefonu kapatın ve tekrar açın geçici olarak bu çözüm olabilir. Daha geniş bir çözüm bulunduğunda halledilecektir.
       Merak etmeyin pasaport işletme sorunlarından kaynaklı falan değil çünkü bazı arkadaşlar işletilmemiştir diye gidip uğraştılar sonuç pozitif çıkmasına rağmen sorun devam etmişti.

Önemli uyarı: Daha çok 4.1.2 sürümü yükleyince ortaya çıkan bir sorun maalesef o yüzden versiyon güncellemesini de bekleyebilirsiniz. 
Samsung N7100 Galaxy Note 2 " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü Samsung N7100 Galaxy Note 2 " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü Reviewed by Otomobilge on 01:09 Rating: 5

1 yorum

  1. zamanında s2 almıştım bu ağda kaıtlı değil sorunun vermişti note 2 aldım yine aynı sorunu verdi bu benim kaderim galiba :(

    YanıtlaSil

Facebook'ta Otomobilge