Header Ads

Spartacus Bitti mi ? Devam mı ?

Spartacus: War of the Damned bitmesinden ardından ister istemez devam edecek mi ? Devam ederse kim devam ettirecek ? gibi sorular sorulmaya başlandı. Pek çok hayranın görüşü devam ederse Gannicus devam ettirecek, Romayı devirecek yönünde. Fakat şu an etrafta gezen bu tür haberlerin tümü yalan dizi gerçek tarihe mümkün olduğu derecede hareket etmeye çalıştı. Spartacus ve yanındaki liderlerin hepsi gerçekte öldüğü gibi dizide de öldüler. Bir Spartacus hayranı olarak bitmesine üzülsem de gerçek tarihin dışında ilerlemesi hoşuma gitmezdi. Zaten dediğim gibi böyle bir durumda söz konusu değil. Etrafta gezen bu tarz haberlere aldırış etmeyin. Spartacus bitti mi ? evet bitti bu kadar basit cevabı. İnsanları yalan yanlış haberler ile heveslendirmek çok kötü bir hareket olur. Tavsiyem eski çekilmiş filmlerini izlemeniz. İyi günler dilerim.

8 yorum:

 1. bizene lan tarhitennnn....biz dizinin akışına kapıldık ne var yani KV gibi 10 yıl sürse ne olur :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kapıldım ama KV gibi 10 yıl sürse Ganicus eroinman, Crixus'un derin devlet olduğu ortaya çıkar. Crassus gider yerine doğulu bir silah yada eroin baronu gelir. Caesar da gider yerine bıyıklı, sarı dişli, gözlüklü bir tetikçi gelir. O yüzden bitmesi daha iyi oldu diyebiliriz :))

   Sil
 2. ananızın a*k* öyle bitsin

  YanıtlaSil
 3. Bende diyorum çocuğu büyücek romayı devircek hey gidi romayı inleten spartaküs oldu mu bu canısı oldu mu ölmek sana yakıştı mı sorarım ????

  YanıtlaSil
 4. hiç iyi olmadi böyle bitmesi neden böyle bitmek zorundamiydi spartaküs neden öldü dizi artik devam etmiyecekmi

  YanıtlaSil
 5. bencede dizi bitti aynen gercek tarihde yasandigi gibi. fakat bu dizi daha uzun daha teknolojik gelismelerle daha kaliteli daha ayrintili tekrar cevrulebilir. ve sonunda da spartakus un olmedigini fakat baska bir yerde hayatina devam ettigini gosteren bir sonla bitmeli

  YanıtlaSil
 6. Gannicus da ölmedi mi zateb

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.