HTC Desire 600 " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü

HTC Desire 600 modelinin en popüler sorunlarından birisi “ ağa kayıtlı değil” , “ağda kayıtlı değil” eğer bu uyarıyı alıyorsanız aşağıdaki adımları denemenizi öneririm.
Telefonunuza yeni rom yüklediyseniz bundan da kaynaklı olabilir bazı  kullanıcıları güncelleme ve yeni rom yüklemesi sonrasında bu problemle karşılaşıyor.ilk yüklü olan orjinal rom a dönerseniz sorun çözülebilir yada telefonunuz root lu ise modem dosyası flashlamanızı öneririm.Wifi ve telefonun çekim gücünde sinyalinde etkili olabilir.
Böyle bir hata ile karşılaşırsanız telefonu kapatın ve tekrar açın geçici olarak bu çözüm olabilir. Daha geniş bir çözüm bulunduğunda halledilecektir.
Merak etmeyin pasaport işletme sorunlarından kaynaklı falan değil çünkü bazı arkadaşlar işletilmemiştir diye gidip uğraştılar sonuç pozitif çıkmasına rağmen sorun devam etmişti.
HTC Desire 600
Önemli uyarı: Daha çok 4.1.2 sürümü yükleyince ortaya çıkan bir sorun maalesef o yüzden versiyon güncellemesini de bekleyebilirsiniz. 
HTC Desire 600 " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü HTC Desire 600  " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü Reviewed by Otomobilge on 09:52 Rating: 5

Hiç yorum yok

Facebook'ta Otomobilge