Header Ads

Skyrim : Legendary Skill Nasıl Kazanılır ?

Skyrim oyuncuları için bu yazıda sizlere Legendary skill'i açıklayacağız. Skill puanınız 100'e ulaştığında "Legendary" olarak resetlenecek. Skill'i legendary olarak resetlediğinizde. Skill puanı 15'e düşerek altında bir ejder simgesi belirecek rakamla birlikte. Rakam skill'in kaç kere resetlendiğini gösteriyor. Skill puanınız 15'e düştüğünde onu da geliştirebiliyorsunuz. Legendary skiller özel faydaları yoktur, sadece 15'ten 100'e kadar yükseltebilirsiniz. Skill puanı ile güçleneceksiniz tabiki. Yükselme de bir sınır yoktur. Herhangi bir sorunuz olursa yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Güncel oyun yardımlarını, hilelerini, patchlerini kaçırmamak için facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.
Legendary skillerin  faydaları:
  • Legendary skills have no special bonuses, but there are benefits to resetting skills. Perk points are redistributed, allowing the Dragonborn to explore new paths for their Legendary skill.
  • Unwanted skills can be ignored. Previously, once a skill was maxed-out, Dragonborn would need to focus on other skills to continue to gain levels. That is no long the case.
  • Primary skills can now be leveled exclusively, increasing the Dragonborn’s overall level.
  • There is a downside. Resetting important skills for combat can result in very difficult patches while the Dragonborn earns back their skill from Novice to Master.
Çevirmek için vaktim olmadı. Sıkıntı yaşarsanız severek yardımcı olurum. 
Skyrim Legendary Skills

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.