2014 Nissan Navara Teknik Özellikleri ve Resim Galerisi

İç Tasarım: Son teknoloji ile üretilen klima sistemi sessizliği ile konforlu yolculuklar sunuyor. Sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ısı dereceleriyle ayarlanabilen çift taraflı klima sistemi dijital gösterge ekranı ve çevirmeli düğmeleriyle kolay kullanım özelliğine sahip. Ayrıca otomatik klima özelliği iç kabin ısısını istenilen derecede sabitleyerek ferah bir ortam ve yakıt ekonomisini aynı anda sunmakta.
Dış Tasarım: Yeni Nissan Navara kalın, sert ve kaslı tasarım anlayışı, bombeli çamurluk yapısı ve yüksek ön kaput dizaynı ile onu görenlerde saygınlık oluşutran bir yapıya sahip. Krom ya da platinum rengindeki geniş ön panjur ve arka basamaklı tampon, gümüş ya da platinum renkli alüminyum alaşımlı jantlar, karatılmış yan ve arka camlar Yeni Nissan Navara’nın ayırt edici özellikleri.
Güvenlik: ABS, EBD ve Brake Assist ile donatılmış olan Yeni Nissan Navara, pick-up gövdesini en güveli mesafede durdurma yetisine sahiptir. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlar. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi), sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü arttırır.
Motor Yakıt Tüketimi
Silindir hacmi 2488 Şehir içi (Lt/100 km) 11,7
Güç (bg) 190 Şehir dışı (Lt/100 km) 7,5
Tork (Nm)  450 Ortalama (Lt/100 km) 9
Yakıt Türü Dizel Depo hacmi (Lt) *
Silindir Sayısı 4 Co2 Emisyonu (gr/km) 230
Boyutlar ve Ağırlık Performans
Kapı sayısı / Koltuk sayısı 4/4 Maksimum hız (km/saat) 178
Uzunluk / Genişlik / Yükseklik (mm) 5396/1848/1790 Hızlanma 0-100 km/saat (sn) 10,7
Bagaj hacmi * Fiyat 69.450
Ağırlık (kg) 2000 Puanlama (100 Üzerinden) 68

Hakkımızda

Sanalmercek ailesi olarak en yeni teknoloji haberlerini, mobil dünyanın yeniliklerini, Anroid ve IOS uygulamalarını ve daha bir çok konudaki yenilikleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş geniş bir aileyiz. Hertürlü şikayet ve isteklerinizi iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

0 yorum:

Son Yayınlar

Blogger Template. Powered by Blogger.
1