Header Ads

En iyi 10 Antivirüs Programı

Sanal dünyamızın asayişinden sorumlu askerlerimiz olan antivirüs programları gün geçtikçe gelişiyor. Her piyasada olduğu gibi tabi ki bu piyasada da çekişme var. Kullanım açısından pratik olanına göre, virüs bulma yetisine göre ve daha bir çok faktöre göre antivirüs programları mevcut. Kullanıcı anketlerine göre sizler için en iyi 10 antivirüs programını seçtik. Listemize geçecek olursak;
10-Quick Heal Total Security

Firma kuruluş tarihi: 1993
Firma: Quick Heal Technologies Pvt. Ltd.
Yazılım aynı zamanda iMac ve Macbook içinde güvenlik sağlıyor.

9-BitDefender

BitDefender Antivirus, viruslere,spywarelere, oltalama saldırılarına vekimlik hırsızlığına, bilgisayarınızı yavaşlatmadan gelişmiş proaktif koruma sağlar Dosyaları arkadaşlarınızdan, ailenizden,çalışanlarınızdan – hatta yabancılardan bile güvenle indirin, paylaşın ve açın
 • Viruslere ve diğer malware kullanan industry-leading teknolojisine karşı korur 
 • Tüm web, e-posta ve ani mesajlaşma trafiğini gerçek zamanlı bir şekilde tarar 
 • İki farklı proaktif teknolojiye yeni tehtitlere karşı eşi benzeri olmayan buluş oranı sağlar 
 • Bilgisayarınızı gizli kalırken kontrol etmek için yapılan kötü niyetli programları(rootkitler) arar ve siler 
 • Online aktivitelerinizi takip eden spyware programlarını engeller Kimliğinizi koruyun: gizli ve güvenli bir şekilde alışveriş yapın, bankayı kullanın, dinleyin ve ,izleyin 
 • Kredi kartı bilgilerinizi çalmak isteyen web sayfalarını engeller 
 • Gizli bilgilerinizin e-posta,Web veya ani mesajlaşma yoluyla sızmasını önler. Konuşmalarınızı en iyi şifreleme yoluyla koruyun 
 • Ani mesajlaşma şifrelemesi konuşmalarınızı Yahoo! ve MSNMessenger’da özel tutar Sorunsuzca ve güvenli bir şekilde oynayın 
 • Oyun esnasında kullanıcı etkileşimini önler ve sistem yüklemesini azaltır. Bilgisayarınızdan iyi ayarlanmış performans alın 
 • Iyi ayarlanmış tarama teknolojisi daha iyi tarama hızı için güvenli dosyaları atlar ve sistem yüklemesini azaltır 
 • Laptop Modu batarya süresini uzatır
8-Microsoft Security Essentials

Uygulama virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için Microsoft Security Essentials kullanın. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar. Microsoft Security Essentials ücretsizdir. Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncelleştirmeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

7-Avira
Avira AntiVir Personal Edition tamamıyla ücretsiz bir antivirüs programıdır. AntiVir Personal Edition kişisel bilgisayarınız için sizi virüslere karşı korumaktadır.

Temel Özellikleri:
Virus Guard özelliği ile internetten indirdiğiniz dosyaların tehlike oluşturmasını önler
Makro virüslerini tanır ve onarır.
Dialer programlarını önler
Trojan, worm, backdoors vb. zararlı yazılımlara izin vermez
Kolay yönetilir ve güncellenir
Boot virüslerini engeller
Windows Vista ile uyumludur
6-McAfee

McAfee'nin 2013 serisi, size güvenli bir şekilde Internet'te gezinme, alışveriş yapma, bankacılık işlemlerini gerçekleştirme ve çevrimiçi sosyalleşme özgürlüğü tanıyor.

5-Eset Nod32 Smart Security

Yüksek optimizasyon ile kodlanan ESET çözümleri piyasanın en etkili zararlı yazılım çözümleri olarak bilinirler. Proaktif korumanın öncülerinden olan ESET geniş bir yelpazedeki zararlı yazılımları ve yeni çıkan varyantları etkisiz hale getirmek için birden fazla tespit yöntemi kullanır.

4-Norton Antivirüs

Çevrimiçi yaptığınız her şey için üstün İnternet ve antivirüs korumamız
Proaktif koruma sağlar, böylece güvende olduğunuzu bilerek internette istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.
Son derece hızlı internet tespit katmanı, çevrimiçi tehditleri bilgisayarınıza ulaşmadan önce durdurur.
Güçlü tehdit temizleme katmanı, kaldırılması en zor olan virüs bulaşmalarını bile hedefler ve ortadan kaldırır.
3-AVG Antivirüs Programı

AVG Tek Kullanıcı Sürümü, kişisel bilgisayarlar için kapsamlı bir antivirüs koruması sağlar. Tespit yöntemlerinin (buluşsal analiz, soysal tespit, tarama ve bütünlük kontrolü) eşsiz kombinasyonu, bilgisayarınız için çoklu seviyelerde (Yerleşik Koruma Kalkanı, E-posta Tarayıcı eklentileri, Kişisel E-posta Tarayıcı, İstek üzerine ve diğer testler, vs.) mümkün olan en üst düzeyde korumayı getirir.
2-Avast Antivirüs
Avast! Pro Antivirus, 2013 yılında virüslerden uzak kalmanız için basit denetimler sunar ve bunları bilgisayar kullanımına yönelik kişisel alışkanlıklarınıza en iyi uyan şekilde özelleştirmenize olanak tanır.
Sessiz oyun modu kesintiye uğramadan oyun oynayabilmeniz (veya İnternet'te gezinebilmeniz) anlamına gelir. Pro Antivirus istediğinizde arka planda sessizce, bildirim vermeden veya sistemin performansını değiştirmeden çalışır.
SafeZone™, hassas çevrimiçi finansal işlemlerinizi güvenli hale getirmek için masaüstünüzde bulunan özel ve yalıtılmış sanal bir penceredir. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrimiçi oyunlar veya herhangi bir para transferi için idealdir.
1-Kaspersky Antivirüs Programı
Kaspersky Anti-Virus 2013; indirilmesi, yüklenmesi ve çalıştırılması kolay bir üründe, bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu temel anti-virüs teknolojilerini sunuyor. Kaspersky Anti-Virus 2013 arka planda çalışır ve bilgisayarınızın performansı üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmadan sizi ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit'lere ve diğer tehditlere karşı korur.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
1