Samsung Galaxy S7562 Duos " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü

Samsung Galaxy S7562 Duos modelinin en popüler sorunlarından birisi “ ağa kayıtlı değil” , “ağda kayıtlı değil” eğer bu uyarıyı alıyorsanız aşağıdaki adımları denemenizi öneririm.

Telefonunuza yeni rom yüklediyseniz bundan da kaynaklı olabilir bazı galaxy s7562 duos kullanıcıları güncelleme ve yeni rom yüklemesi sonrasında bu problemle karşılaşıyor.ilk yüklü olan orjinal rom a dönerseniz sorun çözülebilir yada telefonunuz root lu ise modem dosyası flashlamanızı öneririm.Wifi ve telefonun çekim gücünde sinyalinde etkili olabilir.

Böyle bir hata ile karşılaşırsanız telefonu kapatın ve tekrar açın geçici olarak bu çözüm olabilir. Daha geniş bir çözüm bulunduğunda halledilecektir.

Bir diğer çözüm yolu ise aşağıdaki yolu izleyin ve operatör taraması yapın daha sonra operatörünüzü seçin.
Ayarlar - Diğer ayarlar - Mobil ağlar - Ağ operatörleri 

Merak etmeyin pasaport işletme sorunlarından kaynaklı falan değil çünkü bazı arkadaşlar işletilmemiştir diye gidip uğraştılar sonuç pozitif çıkmasına rağmen sorun devam etmişti.

Önemli uyarı: Daha çok 4.1.2 sürümü yükleyince ortaya çıkan bir sorun maalesef o yüzden versiyon güncellemesini de bekleyebilirsiniz. 
Samsung Galaxy S7562 Duos " Ağda kayıtlı değil" Sorunu Çözümü Reviewed by Otomobilge on 11:40 Rating: 5

1 yorum

  1. olmuyo ki ağ operatörlerine giriyom arama başarısız falan diyo çıkıyo tekrar açıyorum yine aynı alalı 1 ay oldu ya buneeeeeeeeee

    YanıtlaSil

Facebook'ta Otomobilge

1