Header Ads

iPhone PDF Açma Sorunu Çözümü

iPhone 5s, 5 ve alt modellerinin kullanıcılarının sıkça karşılaştıkları sıkıntılı bir durum. Cihazınıza indirdiğiniz Pdf'leri açtığınızda saçma sapan karakterler görüntüleniyor ise çözüm için sunduğumuz yolları deneyebilirsiniz. Aklınızda sormak istediğiniz veya çözüm getiremediğiniz sorunlarınız varsa Tavsiye ettiğimiz çözümleri uygularken adım adım eksiksiz uygulamalısınız, ayrıca belirtmek isteriz ki sorumluluk şahsınıza aittir.
İlk olarak;
1 ) Link1 ve Link2'den alternatif basit bir çözüm olarak itunes'in resmi storesinden pdf okuyucular indirebilirsiniz.
2) Telefonunuza google drive yükleyin ve mailinde ekteki pdf dosyasını sağ üst köşedeki ek seçenekler gibi seçeneklerden Google drive üzerinden açınız. 
Not: Normalde exel'de editleme işlemleri iphone'larda yapılamıyor bu şekilde sorun yaşamıştım çözüm olarak yine google drive üzerinden excel tablosunu açtığınızda düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
3) Son olarak [Buradan] resmi Adobe Pdf Reader indirebilirsiniz.

Dip Not: Linklere tıkladığınızda sayfanın sağ üstünde 5 saniyelik reklam geri sayımından sonra "Reklamı geç" butonuna tıklayarak gitmek istediğiniz siteye ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ben de güncelleme öncesi açılan bi pdf güncelleme sonrası açılmıyor pdfin ismi ve özelliği yazıyor açılan sayfada bi de şöyle bi durum var bana gelen güncelleme başka 5s kullanıcısı arkadaşlarıma gitmemiş

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
1