Header Ads

Nescafe 3ü1 Arada Mercedes Benz Çekilişi ve Sonuçları

Nedir bu kampanya?
Aldığınız her Nescafe 3ü1 paketindeki şifreyi nescafe.com.tr adresine gir hediyeleri yakalama fırsatına sende katıl.
Ödüller nelerdir?
  • 3 Mercedes Benz A-180
  • 333 PlayStation®4
  • Milyonlarca bedava NESCAFÉ 3ü1
Kampanya çekiliş tarihi ne zaman?
Çekiliş, 21.04.2014 saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç Is Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/ISTANBUL adresinde bulunan çekilis salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katilimina açik olarak gerçeklestirilecektir. 
KAMPANYA İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR
Kampanya hangi ürünlerde yapılıyor?

Tüketiciler promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinden her hangi birini alarak kampanyaya katilma hakki elde edebilirler.
Kampanyaya nasıl katılabılırım? 

15.01.2014(Saat 00.01) ile 15.04.2014(Saat 23.59) tarihleri arasinda Türkiye genelinde Nestle Türkiye Gida Sanayi A.S.’ye ait NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin herhangi birinden satin aldiklarinda ürün ambalaji içerisindeki özgün katilim sifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarinda birer bosluk birakarak 3222 kampanya hattina eksiksiz kisa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanicilari veya www.nescafe.com.tr/kampanya ücretsiz internet adresine sifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katilimcilar çekilise katilacaklardir.
Şifre nerede yazıyor? 

Promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü paketlerinin iç yüzünde üst kisma yakin bir yerde yaziyor. Teknik sebeplerden dolayi promosyona dahil kampanya ürünlerinin içerisinde sifre çikmamasi ve-veya sifrenin okunamamasi gibi durumlarla karsilasilabilir. Bu durumla karsilasan tüketicilerin asagida numarasi belirtilen Nestle Tüketici Danisma Hatti’na (0800 211 02 18) veya (0212 212 40 30) numarali U2 Kampanya Danisma Hatti’na basvurmalari gerekmektedir.
Adımı ve soyadımı Türkçe karakter veya küçük büyük harf ayrımı olmadan gönderebilir miyim? 

Cep telefonlarının özellikleri farklılık gösterdiğinden mesajlarınızı Türkçe karakter kullanmadan göndermeniz gerekmektedir. Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.
Kampanyaya katılım için gönderdiğim şifrenin bulunduğu ürün ambalajını ve faturayı saklamalı mıyım? 

Kazanan talihlilerin ikramiyelerini alabilmeleri için sifreli ürün ambalajlarini ve fis/faturalarini, kampanya süresince saklamalari gerekmektedir. Ikramiye tesliminde sifrenin bulundugu ürün ambalajinin ve fis/faturanin ibrazi zorunludur. Kampanyada her sifre yalnizca 1 kez kullanilabilir, mükerrer katilimlar elenecektir ve ayni kod ile ilk gelen katilim kabul edilecektir.

KAMPANYAYA KISA MESAJ YOLUYLA DOGRU KATILIMI NASIL YAPABILIRIM?

NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü kampanyasina kisa mesaj yoluyla katilmak isteyen tüketiciler, satin aldiklari ürün ambalajinda bulunan sifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile beraber aralarinda birer bosluk birakarak 3222 numarali kampanya hattina kisa mesaj olarak göndererek kampanyaya katilabilirler. Sifreniz hatali ya da daha önce kullanilmamis ise basarili katilim mesaji alacak ve kampanyaya katilmis olacaksiniz. Eger sifreniz hatali girmis ya da daha önce kullanilmis sifre gönderdiyseniz hatali katilim mesaji alacaksiniz. Lütfen tekrar deneyiniz veya yeni bir sifre gönderiniz. ÖRNEK: NE3FG5PS NURSEL HAKCAN BUYUKDERE C. NO:255 MASLAK-ISTANBUL

SIFRE GÖNDERDIKTEN SONRA ÇESITLI SEBEPLERLE GELEN MESAJLARI CEVAPLADIGIMDA YA DA HATALI GÖNDERIMLERDE ÜCRET ÖDÜYOR MUYUM?

Size gelen onay ya da hatali katilim mesajlari için bir ücretlendirme yapilmiyor. Sizin gönderdiginiz her katilim mesaji (hatali ya da basarili) Avea için 0,50 TL KDV ve ÖIV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖIV dahil, Vodafone için 0,40 TL KDV ve ÖIV dahil olarak ücretlendirilir. Operatörler fiyatlarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar.

KAMPANYAYA www.nescafe.com.tr/kampanya INTERNET ADRESINDEN DOGRU KATILIMI NASIL YAPABILIRIM? 

Tüketiciler www.nescafe.com.tr/kampanya internet adresinden kampanyaya katilim bölümüne girerek, sifre, ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerinizi yazip ücretsiz olarak kampanyaya katilabilirler. 

INTERNET SITESI ÜZERINDEN SIFRE GÖNDERMEK ISTIYORUM ANCAK SIFRE HATALI ya da KAYIT BULUNAMADI YAZISI ÇIKIYOR. NE YAPABILIRIM? 

Gönderdiginiz sifreyi kontrol edin. Hatali veya kullanilmis sifre girmis olabilirsiniz lütfen kontrol edin. Üyelik kaydinizla ilgili güncelleme yapilamadigindan yeni kayit yapiniz. 

INTERNET ÜZERINDEN KATILIMLARDA HERHANGI BIR ÜCRET ÖDÜYOR MUYUZ? 

www.nescafe.com.tr/kampanya Internet sitesi üzerinden katilimlarda herhangi bir ücretlendirme yapilmaz. 

WEB ÜYELIK BILGILERIMI HATALI YAZDIM VEYA SONRADAN DEGISIKLIK OLDU. NE YAPABILIRIM, SIZ DÜZELTEBILIR MISINIZ? 

Kampanya kurallari ve güvenligi geregi, web üyelik bilgileri üzerinde sonradan degisiklik yapilamaz. Bu nedenle, bilgilerinizde yapilmasi zorunlu düzeltmeler için yeni bir kayit yapmak, yeniden üye olmak gerekmektedir. Web üyeliginde, gsm numarasi ve e-mail adresi esas alindigindan, 2. yeni üyelik için yeni ve farkli bir gsm numarasi ve e-mail adresi gereklidir. 

KAMPANYADA BEDAVA ÜRÜNÜ NASIL KAZANABILIRIM? 

Ayrica bazi Promosyonlu paketlerin içinde “BEDAVA” yazisini buldugunda paketin BEDAVA yazan kismini keserek kampanyaya katilan satis noktalarina götür ve NESCAFÉ 3ü1Arada veya 2si1 Arada çesitlerinden diledigin bedava ürününü 15 Ocak-15 Nisan 2014 tarihleri arasinda Türkiye Cumhuriyeti sinirlari içinde al. Sifre ile çekilise katil, sifreli kismi sakla. Bu uygulama Milli Piyango Idaresi izin kapsami disindadir. 

ÇOK SAYIDA ÜRÜN ALDIM AMA HIÇBIRINDEN BEDAVA KAZANAMADIM? 

Satis noktalarina ürün dagitilirken ürünlerin kapali olmasi sebebiyle hediyeli ve hediyesiz ürünler ayirt edilemediginden yapilan tesadüfi dagilimdan Nestle Türkiye Gida Sanayi A.S sorumlu degildir. Bu tesadüfi dagilim sonucu, promosyonlu NESCAFÉ 3ü1 Arada ve/veya 2si1 Arada ürünlerinden kaç adette bir tanesinin “BEDAVA” ibareli oldugu garanti bilinememektedir. 

KENDI HATTIMDAN BASKASININ ADINA KAMPANYAYA KATILIM YAPABILIR MIYIM? 

Katilabilirsiniz. Kampanyada hak sahibi sifrenin gönderildigi telefon hattinin sahibi degil mesajda bilgileri bulunan kisidir. 

CEP TELEFONU ve INTERNET KATILIMLARIM BIRLIKTE MI DEGERLENDIRILIYOR? 

Her sifre bir kez kullanilabilir ve cep telefonu veya internet üzerinden her katiliminiz bir çekilis hakki kazandirmaktadir. 

KAMPANYAYA TÜM CEP TELEFONU OPERATÖRLERINDEN KATILIM YAPABILIR MIYIM? 

Kampanyaya tüm GSM operatörleri aboneleri kisa mesaj ile katilabilir. 

KAMPANYAYA SMS ILE KATILIMLARDA ÜCRETLENDIRME NASIL YAPILIYOR? 

Kampanyaya kisa mesaj ile katilim bedeli Avea için 0,50 TL KDV ve ÖIV Dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖIV dahil, Vodafone için 0,40 TL KDV ve ÖIV dahil olarak ücretlendirilir. GSM operatörleri kisa mesaj ve TL birim fiyatlarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar. Operatörlerin kendi internet siteleri üzerinden gönderilen kisa mesajlar çekilise dahil edilmeyecektir. 

KAMPANYAYA KIMLER KATILABILIR? 

Promosyonlu NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Orijinal, NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, NESCAFÉ 2’si 1 Arada veya NESCAFÉ 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin herhangi birinden alan tüm tüketiciler kampanyaya katilabilirler. Ancak Nestle Türkiye Gida Sanayi A.S, U2 Tanitim ve Promosyon Hizmetleri Ticaret LTD. STI. çalisanlari ve 18 yasindan küçükler kampanyaya katilamaz. Katilmis olsalar dahi kazanmalari halinde ikramiyeleri kendilerine verilmez. 

SIFRELI KAMPANYA ÜRÜNÜNÜ SATIS NOKTALARINDA BULAMIYORUM. NASIL TEMIN EDEBILIRIM 

0800 211 02 18 numarali ücretsiz tüketici çagri merkezimizi arayarak promosyonlu ürün bulamadiginiz semti bildirebilirsiniz. Bildiriminizden itibaren Nestle Türkiye zaman kaybetmeden ürünün bulunamadigi bölgeye ürün tedarikini gerçeklestirecektir. 

BU KAMPANYA YASAL BIR KAMPANYA MIDIR? 

Bu kampanya Milli Piyango Idaresi izni kapsaminda düzenlenen bir kampanyadir. Milli Piyango Idaresinin 30.09.2013 tarih ve 24951361-255.01.02/3576-9005 sayili izniyle düzenlenmektedir. 

ÇEKILIS NEREDE VE NE ZAMAN YAPILACAK? 

Çekilis, 21.04.2014 saat 11.00’da U2 Tanitim ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç Is Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/ISTANBUL adresinde bulunan çekilis salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katilimina açik olarak gerçeklestirilecektir. 

ÇEKILIS SONUCUNU NASIL ÖGRENEBILIRIM? 

Kazanan talihliler, 24.04.2014 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskisinda ve www.nescafe.com.tr/kampanya internet sitesinde duyurulacaktir. Ayrica asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapilacaktir. 

İKRAMİYEYİ KAZANIRSAM HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU? 

Çekilis sonucu kazanilan ikramiyenin ÖTV ve KDV disinda kalan tüm vergiler, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. 

KAZANDIGIM IKRAMIYENIN YERINE PARASINI ALABILIR MIYIM? 

Kazanilan ikramiye nakde veya mala çevrilemez. 

HAKKIMI BASKASINA DEVREDEBILIR MIYIM? 

Kazanilan ikramiye baskasina devredilemez. 

İKRAMİYEYİ ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKENLER NELERDİR? 

Çekilis sonucu ikramiye kazananlar, kampanya duyurularinda ve gazete ilaninda belirtilen yasal süreler içinde U2 Tanitim ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç Is Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/ISTANBUL adresine, kendisinden istenen belgeleri tam ve eksiksiz bir sekilde hazirlayip basvurarak ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardir. Yasal basvuru tarihleri asagidadir. 

Çekilis TarihiGazete Ilan TarihiASIL SON BASVURU
TARIHI YEDEK
SON BASVURU TARIHI
21.04.201424.04.201409.05.201424.05.2014


İRAMİYEMİ BENİM ADIMA BAŞKA BİR KİŞİ TESLİM ALABİLİR Mİ? 

Ikramiye teslimi kimlik ibraziyla yapilmaktadir. Araçlarin ruhsatlari talihliler adina çikartilacaktir. Ruhsat islemleri tamamlandiktan sonra ikramiye tesliminde talihlinin kendisi veya vekili ikramiyeyi teslim alabilir. 

KAMPANYA ve DETAYLARI HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK ve GÖRÜŞLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM. NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ? 

Nestle Tüketici Danisma Hatti’na (0800 211 02 18) ve (0212 212 40 30) numarali U2 Kampanya Danisma Hatti’na iletebilirsiniz. Çagri merkezlerimiz tarafinizdan iletilecek olan tüm sorulari ve görüslerinizi ilgili birimlerimize iletecektir.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.