Header Ads

[Çözüldü] Samsung Galaxy S5 "Başarısız Kamera" Hatası

Samsung Galaxy S5 kullanıcıları telefonlarını kullanmaya başladıktan belirli bir zaman sonra kameralarında bu hata ile karşılaşabiliyorlardı.Neyse ki sorun çözüldü. Çözümü tatmin edici ve son derece basit. Çözümü sitemizin Android Çözümler'i başlığı altında inceledik.

Güzel bir kare yakaladınız ve bu anı ölümsüzleştirmek istediniz. Hemen Samsung Galaxy S5'inize sarılarak, kamerayı açtınız. O da ne! Ekranda popup şeklinde beliren bir hata mesajı: Kamera Başarısız. Bu hata ile hem ölümsüzleştirmek istediğiniz kareyi kaçırdınız hem de vücudunuza yayılan sinir vücut ısınızı belki 1-2 derece yükseltti. Neyse ki kırıp döken bir kişiliğiniz yok. Biraz sakinleşebildiniz ve biraz da buruklukla telefonu cebinize koydunuz. İşte bu noktada burukluğunuzu giderebilecek bir çözüm sunuyoruz! Yoksa siz telefonu kırmış mıydınız? Üzülmeyin, size hizmet için buradayız ve buna da bir çözümümüz var. Çözüm: Öfke kontrol seansları! Kırmadıysanız sorunun çözümünü sizin için resmin aşağısında anlattık. Sorunsuz günler dileriz.

samsung-galaxy-s5-kamera-başarısız-hatası-çözümü

Geyiği bırakarak "Başarısız Kamera" çözümüne gelelim:
  1. Eğer varsa, telefonunuzdaki verileri Pc'ye akratarak yedeğe alın.
  2. Telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra: Ayarlar > Diğer > Uygulamalar yolunu izleyerek, kamera uygulamasını durdurun, ön belleği ve mevcut verileri temizleyin.
  3. Şimdi telefonunuzu kaptın, ses yükseltme, home ve güç tuşlarına aynı anda basarak "Recorvery Mode" ile açın. Sonrasında "Wipe Cache Partition" seçeneğini uygulayın ve telefonunuzu yeniden başlatın.
  4. Kamera uygulamasını kapattığınız ayarlar bölümünden uygulamayı tekrar çalıştırın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.