Header Ads

GTA 5 : Videolu Complications Görevi Anlatımı

GTA 5 görevlerinin çözümüne kaldığımız yerden, Complications, görevinden devam ediyoruz. Görev galeri sahibi patronumuzun mekanından alınıyor. Simeon bize bir müşterinin ödemesinin geciktiğinden bahsediyor. Gidip aracı almamızı söylüyor. Görevi aldıktan sonra arabayı bulacağımız villaya doğru yola koyuluyoruz. Ev, Rockford Hills bölgesinde. Villanın yakınına park edin. Bahçe kapısından atlayarak içeri girin. Bahçeye girdiğinizde bahçevanı göreceksiniz. Sessizce yaklaşın ve etkisiz hale getirin. Daha doğrusu bayıltın. Bunu yaparken stealth modunu kullanın.

Şimdi iş villanın içine girmekte. Villanın kapılarını açmaya çalışmayın çünkü kilitliler. Ana girişin sağından gittiğinizde bir araba göreceksiniz, onun üzerine çıkın ve oradan da çatıya tırmanın. Açık gördüğünüz pencereden içeri süzülün. İçeriden birtakım sesler duyacaksınız. Aldırış etmeden devam edin ama dikkatli olmayı da unutmayın. Dosdoğru merdivenlere giderek alt kata inmeye çalışın. Bunu yaparken kimseye görünmemeye dikkat edin.

Alt kata indiğinizde evin hanımının tenis hocasıyla kırıştırdığını göreceksiniz kendilerine görünmeden devam edin. Garaja ulaştığınızda bir adet sarı renkli SUV bulacaksınız. Hemen atlayın ve villadan çıkın. Galerinin yolunu tutun. Anayola çıktığınızda arkanızdan biri ensenize silah doğrultacak. Bu adam aracı kiralayan çocuğun babası. Sizden aracı galeriye sürmenizi hatta camekandan içeri girmenizi isteyecek dediğiniz yapın.

Galeriden içeri dalınca içeride Michael'i kontrol ediyor olacaksınız. Michael ile Simeon'u patakladıktan sonra galeriden çıkacaksınız ve görev tamamlanmış olacak.
gta 5 Complications görevi anlatım
GTA V - Complication Görevi
Görevi %100 Altın madalya ile tamamlamak için:
 • Bahçevan'ı sessizce bayıltın.
 • Simeon'dan hiç darbe almayın.
 • Görevi 5 dakikadan kısa sürede tamamlayın. (Bunun için sinemaskopları atlamanız gerekecek)

Görev hakkında takıldığınız ya da anlamadığınız bir yer olursa yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

4 yorum:

 1. Gerçekten çok uğraşmıştım bu bölümü geçmek için, çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Simeonun görevleri kilitli nasıl acabilirim?

  YanıtlaSil
 3. 150 lecelim ama simeon gerald ron dan görev anlamıyorum kilitli gözüküyor nasıl kilidi acabilirim

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.