Header Ads

GTA 5 : Videolu Repossession Görevi Anlatımı

GTA V'in ikinci ve aksiyon dolu bir görevi: Repossession. İlk görevlerin durgunluğundan sonra bu görev gerçekten aksiyon dolu gelecek. Yazımızda sizlere görev için ipuçları ve daha iyi nasıl yapılacağına dair bir takım açıklamalar yapacağız. Sıcak çatışmalara hazır olsanız iyi edersiniz.
Görev: Repossession
Açıklamalar:
Göreve Franklin olarak başlıyorsunuz ve Simeon'dan ,yani patrondan, arama geliyor. Telefonu açtığınızda sizi mekanına çağıracak. Haritadaki "S" simgesine gitmeniz gerekiyor. Patronun kısa bir cilalama seansından sonra içeriye Lamar giriyor. Bu arada Franklin ayın çalışanı seçilmiş. Lamar biraz kıskanıyor. Patron Vespucci sahilinde bir zibidinin ödemede geciktiğini söyleyip, ilgilenmemizi istiyor. Lamar ile birlikte yola koyuluyorsunuz

Haritadaki yönlendirmeyi takip ederek hedefe ulaşmalısınız. Arabadan inince sizden Lamar'ı takip etmenizi isteyecek. Tel örgülerin üzerinden atlayınca girdiğiniz yerin sonuna kadar yürüyorsunuz ve sona geldiğinizde garajları aramanız istenecek. Aradığınız şey bir motorsiklet. İkili olan değil de tek olan garajın kapısını açtığınızda çetenin elemanları gelecek.

Kısa bir laf dalaşından sonra Lamar çete elemanlarından birini anında vuracak ve silahlı çatışma başlamış olacak. Çete ile çatışarak çıkışa doğru yol alamaya başlayacaksınız. Sol üstte bir gaz tankı göreceksiniz onu vurursanız görevi yüksek derecede bitirmenin gerektirdiklerinden birini yapmış olacaksınız. Ayrıca çete üyelerini de kafalarından vurmanız görevi %100 olacak şekilde bitirmeniz için gerekenlerden birisi. Kapıya yaklaştığınızda aradığınız motor gelecek. Üzerinden inen adamı anında vurun ve talimat gelince motoru kapın ve doğruca Simeon'un garajına sürün. Kaza yapmamak için Franklin'in özel yeteneğini kullanabilirsiniz.

Mekanımıza gelince Lamar ile ufak bir tartışmadan sonra görev sona erecektir. Tebrikler görevi tamamladınız. Görevi Altın madalya ile tamamlamak için gerekli talimatlar resmin altındadır. Ayrıca videolu anlatımda yazımızın sonundadır. Keyifli oyunlar dileriz.
gta v Repossession quest
GTA V : Repossession
Görevi %100 Altın madalya ile tamamlamak için:
  • 6 dakika 30 saniye içinde görevi bitirmelisiniz. (Bunu sağlamak için sinemaskopları geçiniz)
  • Çatışmada iken gaz tankını mutlaka vurmalısınız.
  • En az 6 çete üyesini kafasından vurmalısınız.
  • Atışlarınızda en az %70 isabet oranını yakalamalısınız.

Görev ile ilgili kafanıza takılan bir şey olursa yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Bütün görevlerin listesine ulaşmak için [tıklayınız]

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.