Header Ads

GTA 5: Videolu Chop Görevi Anlatımı

GTA V için görevlerin anlatımına devam ediyoruz. Sıradaki görevimiz, Chop. Bütün görevleri tek tek ele alarak sizlere anlatacağız yine de sorunlar yaşayacak olursanız yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

Görev Franklin'in evinin önünde başlıyor. Kısa bir ara sahneden sonra Lamar'ı takip ederek kamyonete binin. Haritada gösterilen noktaya sürmeye başlayın. Belirtilen noktaya vardığınızda Lamar çete üyelerinden birisiyle tartıştıktan sonra biraz da itişmenin ardından araya yine bir ara sahne girecek. Bu ara sahne bittikten sonra motor ile kaçan çete üyesini kovalayınız. Bir süre sonra çete üyesi kaza yapacaktır. Kaza yerine ulaştığınızda kamyonetten inin ve Chop'u takip edin. Tren vagonlarının olduğu yere gelince yine kısa bir ara film izleyeceksiniz. Arada Chop'un gözünden çete üyesinin nereye kaçtığını takip edin. Daha sonra Chop'un bir vagonda beklediğini göreceksiniz.

Komutayı Franklin'e geçirerek vagonu açınız. Sonra tekrar Chop'a geçmelisiniz. Köpekle çiftleşmeyi gördükten sonra Franklin'e geçerek köpekleri ayırınız. Daha sonra tekrar Chop'a geçip yine bir vagonun önüne gelmesini bekleyiniz. Tekrar Franklin'e geçerek o vagonu da açınız. Açılan vagondan çete üyeleri çıkacaktır. Sizin adamınızı Chop yere serecektir. Adamın başında Lamar'ın kamyoneti getirmesini bekleyiniz. Daha sonra kamyoneti gösterilen hedefe sürün.
GTA V : Chop Görevi
Görevi %100 bitirmek için gerekenler:
  • Not a Scratch – Lamar’ın aracını en az hasarla teslim etmelisiniz.
  • Homedog – Chop’un gözünden 10 saniye geçirmelisiniz.
  • Advanced Reflexes – Franklin’in özel yeteneğini 7 saniye kullanmalısınız.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.