Header Ads

Back To The Future IV Hikayesi

Bazı kendini bilmez arkadaşların ortaya atmış olduğu sahte trailerı ciddiye alan bir takım ciddiyetsiz kişiler yüzünden bir dedikodudur almış başını gidiyor. Yine bazı kendini bilmez zevksiz izleyicilerde dördüncü film çekilsin diye kampanya diye boş laflar ediyorlar. Filmin yönetmeni "over my dead body" dediği halde fanlar böyle bir kampanyadan nasıl bahsedebiliyor anlamak mümkün değil.

Geçtiğimiz birkaç yılda sinema sektöründe bir hastalık baş gösterdi: remake. Bu remake hastalığı aç gözlü yapımcı ve yönetmenlerin ceplerini bir hayli doldurdu. O filmlerin sadece yapımcılara ait olmadığını herkesin anıları olduğunu ve kimsenin böyle bir b.ku yemeye hakkı olmadığını sallayan yok. Bazıları iyi çekilmiş olabiliyor kabul ediyorum. Mad Max bunlardan biridir. Ancak güzel olacak olsa bile özellikle dokunulmaması gereken filmler vardır. (bkz: Star Wars) 

Senaristler sizi unutmadık sanmayın. Yeter artık popo büyüttüğünüz, alın elinize kalemi başlayın. Back To The Future'un sonunda "The end" yazdı kardeşlerim nasıl "To be continued" olacak. Yazık değil mi? Günah değil mi? Yapımcılar! İlla 2016 Bugatti'ye mi binmek zorundasınız 2015'de aldığınıza binseniz olmaz mı? İlla ki 20 dönümlük arazilerde koca koca çiftliklerde mi oturmak zorundasınız? 10 dönüm olsa kurtarmaz mı? 


Şu an için Back To The Future hakkında atıp tutulanlar dedikodulardan ibaret fakat diyemiyoruz ki hiçbir zaman olmayacaktır. Kongre'den yeni bir kanun falan geçse "Back To The Future yeniden çekilemez" diye. Konu ile ilgili South Park'ın 88. bölümü "Free hat" izleyebilirsiniz.

1 yorum:

  1. sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç.gözümde pul kadar bile değerin yok.ama şunu iyi bil, ne back to the future'ıma ne de star wars'uma hiç birşey yapamayacaksın.yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi.çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.bizler birbirimizi seviyoruz.biz bir aileyiz.biz güzel bir aileyiz.bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun.dokunma artık aileme.dokunma çocuklarıma.dokunma martin mcfly'ıma.dokunma doc brown'uma.eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, muzo usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni.anlıyor musun.vururum ve dönüp arkama bakmam bile.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
1