Header Ads

2018 Güncel Konyak Fiyatları

Soğuk kış gecelerinin ve yalnızlığın vazgeçilmez içkisi, konyak, 2018 yılında alkollü içeceklere yapılan zamla artık bir sıfat daha kazanıyor; parası olanın içkisi. Peki 2018 konyak ve kanyak fiyatları ne kadar oluyor? Yeni zamların konyak fiyatları üzerindeki etkisi hayli yüksek.

Yeni zamlarla birlikte listemizde en yüksek satış fiyatına sahip olan konyak markası Martell X.O. Supreme içebilmek için tam 478 TL'yi cebinizden çıkarmanız gerekiyor. Tekel ürünü olan Tabii Kanyak için ise 70.5 TL yeterli.

Konyak, yalnızca Fransa'da Bordeaux'nun kuzeyinde kalan Cognag şehrinde ya da bu şehrin çevresinde üretilebiliyor. Tekel ile Fransızlar isim hakkında anlaşamayınca biz de ismini verirken "kan" ve "yak" kelimelerini kullanarak "Kanyak" koymuşuz. Pek çok markayı freeshoplarda ya da Migros marketlerde bulabilirsiniz. Listemizde Camus V.S, Camus V.S.O.P, Courvoisier V.S, Hennessy V.S, Martell V.S, Martell V.S.O.P, Martell X.O. Supreme, Napoleon V.S.O.P, Remy Martin V.S, Grand Cru, Remy Martin V.S.O.P, Remy Martin X.O, marka konyakların, Tabii ve Truva Kanyak fiyatları verilmiştir.
Gelelim fiyat listemize:


Konyak Fiyatları

Camus V.S.
131 TL
Camus V.S.O.P.
204 TL
Courvoisier V.S.
141 TL
Hennessy V.S.
187 TL
Hennessy V.S.O.P.
312.5 TL
Martell V.S.
134 TL
Martell V.S.O.P.
182 TL
Martell X.O. Supreme
478.5 TL
Napoleon V.S.O.P.
92 TL
Remy Martin V.S. Grand Cru
143 TL
Remy Martin V.S.O.P.
161 TL
Remy Martin X.O.
457 TL
Tabii Kanyak
70.5 TL
Truva Kanyak
71 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
1