Header Ads

Friendz ICO Bedava Token Kazanma Fırsatı

Kripto para, Blockchain dünyasına yepyeni bir üye katılıyor. 35 kişilik güçlü ekibi ve hızlı büyümesi sayesinde yatırımcıların dikkatini hayli çekmiş durumda. Airdrop süresince dağıtılacak kripto paraları yakalamak için büyük bir fırsat. Onlarca yeni kripto paranın piyasaya çıktığı şu günlerde hangi projeye para yatırmak gerekir ya da hangi projeyi takip etmek gerekir başlı başına bir şans işi olmuş durumda. Hiç şüphesiz Friendz ICO takip edilmesi, yatırım yapılması gereken projelerden birisi.
friendZ
Peki neden Friendz ICO? Bu projeleri ön plana çıkaran iki majör faktör var; birincisi popülerlik, ikincisi ise kurucu ekip kadrosu. Bu iki faktör birbirine sıkıca bağlı. Teknik becerisi yüksek, deneyimli ekipler projelerini duyurmakta çok daha başarılılar. Ayrıca oluşacak herhangi teknik aksaklığa yapılacak müdahale süresi ve çözüm kalitesi de projenin kalitesini ortaya koyacaktır. Bu bağlamlarda Friendz ICO proje kalitesi olarak kendini ispatlamış sayılabilecek kadar yol almış durumda.

O kadar çok yeni proje çıkıyor ki hangi birine yatırım yapacağınıza karar vermenin zorluğunun yanında hangi birine para yetiştireceğinizi de düşünmek zorundasınız. Friendz ICO yatırım yapılabilecek projelerden birisi ne olur ne olmaz yüklü yatırımlar değil ufak yatırımlar yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yatırım yapacak gücünüz yoksa [bu adresten] önce SIGN UP'a tıklayın, sonra açılan sayfada alt kısımdaki "Don't have an account? Sign up!" seçeneğine tıklayarak üye olun. Sonraki yapmanız gerekenler ise soldaki menüzde "Summary" başlığında mevcut. Telegram kanalına üye olma, Twitter sayfasını beğenme, Etherium wallet adresinizi girme gibi eylemler sizlere bedava token kazandıracaktır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
1